03.05.2019 в 20:35
Сучасні системи облаштування будинків стрімко розвиваються. Вони стають більш комфортними, простими у використанні та економічно вигідними для мешканців.
Сьогодні енергозбереження – це звична вимога при облаштуванні будинку. Однак найбільшої популярності воно здобуло в сфері скління, коли виробники запропонували заповнювати склопакети інертними газами. Аргон ж використовується найчастіше.
Що являє собою склопакет заповнений аргоном?
Енергозберігаючі вікна найчастіше встановлюють в житлові приміщення. Вони дозволяють зробити будинок максимально комфортним і теплим, при цьому мінімізуючи витрати на опалення. Разом з тим, багато домовласників задаються питанням «Як впливає аргон на здоров’я людини?». Адже газ, яким заповнюють склопакет, з часом може витікати в приміщення. Тому спочатку ми відповімо на це питання.
З точки зору хімічних властивостей, аргон – інертний газ. Для нього не характерне накопичення радіації, вибухонебезпечність, горіння або активність в хімічних процесах. Особливо важливо, що аргон не піддається горінню і нейтральний по відношенню до людського організму.
Переваги склопакетів з аргоном у порівнянні зі звичайними
- Кращі експлуатаційні властивості.
- Збільшений коефіцієнт опору теплопередачі дозволяє довше зберігати приміщення теплим, не випускаючи тепло на вулицю.
- Захист від надмірного ультрафіолетового випромінювання, що особливо актуально влітку.
- До 55% ефективніше збереження тепла.
- Оптимальний мікроклімат в спекотні пори року.
- Зменшення витрат на комунальні послуги (взимку можна менше опалювати, а влітку мінімізувати використання кондиціонера).
- Краща теплоізоляція (показники однокамерного склопакета, наповненого аргоном такі ж, як у двокамерних конструкціях з сухим повітрям).
- Менша вага вікна, завдяки поліпшеним властивостям теплоізоляції та теплозбереження.
- Краща шумоізоляція (щільність аргону знижує швидкість переміщення звуку на 15%).
- Збільшений експлуатаційний термін фурнітури, завдяки зменшенню ваги конструкції та навантаження на компоненти.
- Практично повна відсутність ефекту лінзи (спотворення зображення через склопакет, викликане погодними умовами або рівнем освітленості).
Витік аргону зі склопакета
Він можливий. Проте сучасні стандарти нормують відсоток розгерметизації камер. Річний показник – 1-2%. Для досягнення таких значень, виробники створюють склопакети за спеціальною конструкцією. Завдяки цьому вікно зберігає початкові експлуатаційні характеристики протягом більш ніж 15 років.
Визначити ступінь заповнення склопакета аргоном «на око» неможливо, так як газ прозорий. Для цього використовують спеціальний пристрій – тепловізор. Прилад дорогий, тому купувати його для побутових потреб недоцільно.
Роблячи вибір на користь склопакета з аргоном, Ви отримуєте на 15% більш енергоефективне вікно.
Хочете дізнатися, як це працює? Цікавить вартість конструкції? Зв’яжіться з нашими менеджерами, і вони дадуть відповідь на будь-які питання!