Як правильно виміряти захисні ролети

Головна > Замір і монтаж ролет

21.02.2018 в 00:06

Захисні ролети є правильною геометричною фігурою, тобто фактично для попереднього прорахунку ціни Вам потрібно вказати тільки ширину і висоту, а також спосіб монтажу. Від нього залежить, як саме необхідно знімати виміри. Ви можете встановити ролети як з боку вулиці, на фасад будівлі, так і всередині приміщення. Знімайте виміри відповідно в тому місці, де планується монтаж.

Замір і монтаж ролет накладний (зовнішній)

Накладний монтаж ще називають зовнішнім, оскільки ролети монтуються зверху на стіну, перекриваючи отвір. Це один з найпопулярніших способів, адже так ролети можна монтувати на будь-який отвір: прямокутний, арочний, зі скошеними кутами, з верхньою закругленою частиною. На жаль, при такому монтажі захист від злому найнижчий, адже напрямні є уразливими. Достатній захист направляючих забезпечується при монтажі в проріз.

1_foto

Накладний монтаж ролет на фасад

2_fotos

Накладний монтаж ролет з боку приміщення

Замір ролет для накладного монтажу

  1. Для прорахунку Вам потрібно вказати розміри полотна ролет. Зніміть розміри ширини і висоти в тому місці, де передбачається монтаж. Якщо отвір, який необхідно перекрити, не строго прямокутний, то зніміть розміри в трьох точках і виберіть більше значення.
  2. Виходячи з досвіду, спеціалісти Фабрики Комфорту рекомендують збільшити розміри ще на 2-4 см. Пояснюється це тим, що ризиковано монтувати виріб на край стіни близько до укосу: іноді штукатурка відколюється або просто кришиться. Краще, якщо місце кріплення буде зміщено на кілька сантиметрів від краю отвору.

Врахуйте, що при накладному зовнішньому монтажі до вказаних Вами розмірів додадуться габарити короба і напрямних. Габарити короба залежать від площі полотна – чим більше ролети, тим більше короб.

Замір і монтаж ролет в отвір

При монтажі ролети в отвір можна використовувати зовнішній або вбудований короб. Зовнішній короб в отворі встановлюється практично так само, як і при накладному монтажі. Такий варіант часто вибирають, коли необхідно захистити приміщення від злому.

3_foto

Монтаж ролет в отвір

4_foto

Монтаж ролет в отвір з розгорнутим всередину коробом

Спеціальна конструкція вбудованого короба дозволяє встановити його в попередньо підготовлену нішу, яку після монтажу “зашивають” гіпсокартоном і штукатурять. Таким чином ролети максимально заховані, і це не тільки красиво виглядає, але ще і забезпечує кращий протизламний захист. Така прихована установка вимагає попередньої підготовки отвору ще на етапі проектування будівлі, але можна створити ніші для короба і в вже збудованому будинку.

1_2_foto

Монтаж ролет в отвір з вбудованим коробом

Замір ролет для монтажу в отвір

При монтажі в проріз Вам необхідно вказати внутрішні розміри отвору. При цьому найнадійнішим варіантом буде зняти розмір в трьох точках і з трьох значень взяти для замовлення найменше, щоб ролети гарантовано помістилися в отворі. Вкажіть, який короб Ви вибрали – зовнішній або вбудований.

При вимірі передбачте, щоб ролети в згорнутому вигляді не заважали відкриттю дверей або вікна. Врахуйте, що нижня планка ролет ніколи не згортається всередину короба (вона має стандартну ширину ламелі).

Увага! Інструкція на сайті підходить тільки для попереднього прорахунку. Обов’язково замовляйте заміри у фахівця Фабрики Комфорту.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок