Поради по вибору рулонних штор

Головна > Статті > Які рулонні штори для вікон краще за все вибрати?

18.05.2019 в 08:26

Рулонні штори (ролштори) на сьогоднішній день вважаються дуже популярними на ринку систем, що захищають від небажаного сонячного світла. Широкий вибір різноманітних кольорів, фактур і тканинного матеріалу, роблять ролштори відмінним доповненням, навіть для найбільш вишуканого, дорогого і стильного інтер’єру. Вони зуміють створити комфортну і затишну атмосферу в будь-якому приміщенні. Незважаючи на те, що цей вид штор з’явився в нашій країні не так давно, за нетривалий часовий відрізок, використання ролет з тканини значно зросла, якщо порівнювати з періодом, коли вони тільки потрапили на ринок. Їх встановлюють в офісних, складських, житлових приміщеннях, і на це є свої причини!

В першу чергу, це обумовлено величезним вибором  спеціальних  тканин, іншими показниками, здатними задовольнити потреби і запити навіть найвимогливіших клієнтів.

У другу, завдяки конкуренції між виробниками і доступності сировини, будь-хто може дозволити собі купити тканинні ролети, так як їх вартість, практично порівнялася з вартістю на стандартні жалюзі горизонтального типу.

У третю чергу, популярність пояснюється тим, що в новобудовах, на зміну старим зразкам вікон прийшли нові, що дозволяють успішно застосовувати різні конструкційні типи сонцезахисних ролет.

Особливості

У двадцять першому столітті технології дозволяють встановити ролети для вікон з автоматичною системою управління. Вони опускаються або піднімаються за допомогою невеликого пульта, який дозволяє управляти виробами на відстані. Ще одна дуже корисна сучасна опція – реакція на тепло, світло. Сучасні автоматичні системи все зроблять за вас, забезпечивши максимальний комфорт і зручність.

Як правило, ролштори виготовляються за стандартними типорозмірами, але якщо Вам буде необхідно виробництво моделей з індивідуальними параметрами, наші фахівці здійснять замір на об’єкті, і через деякий час, ідеальні рулонні штори найвищого якісного рівня будуть готові.

Як вибрати?

Як же вибрати кращі рулонні штори, саме у вашому випадку? В першу чергу варто визначитися з системою. Залежно від її типу, ролетні штори бувають двох основних типів:

  • закрита система (з коробом);
  • відкрита (без короба).

У конструкцію першого варіанту системи входять: вал для намотування тканини; механізм, що призводить тканину в рух; нижня планка, короб та направляючі.

Такий тип виключає ймовірність провисання тканини, якщо стулки знаходяться в похилому положенні, наприклад, при режимі провітрювання на євро вікнах. Закриті системи, що мають напрямну п-подібної форми, можна встановити на весь віконний проріз, або на окремі стулки. Найчастіше, моделі найвищої якості, виробляються саме з коробом. Конструкція відкритої системи передбачає наявність: нижньої планки, вала для намотування тканинного полотна. Відрізняється вона, залежно від форми кронштейна (механізму), форми і ширини нижньої планки, діаметра вала. Підбір здійснюється за таким принципом – чим більше ширина віконного отвору, тим більше діаметр вала і механізму під нього.За допомогою відкритої системи можна закрити окремі стулки або все вікно. З двох типів цей вважається більш доступним. І як же зупинити свій погляд на актуальній моделі? Якщо вас в першу чергу цікавить практичність, функціональність і стиль, то найкраще підійдуть ролети з коробом. А якщо невисока вартість і максимальна простота, то зупиніться на моделях з системою відкритого типу. У нас є безліч варіацій сучасних штор різних варіантів. Починаючи з бюджетних, закінчуючи дорогими з унікальним дизайном і забарвленням. Незалежно від того, ви шукайте стильні дизайнерські тканинні ролети на вікна, або простенькі моделі, у нас точно щось знайдеться для вас! Звертайтеся до наших менеджерів-консультантів і вони дадуть кваліфіковані відповіді, керуючись вашим бюджетом і смаковими уподобаннями, підберуть найкращий варіант і оформлять замовлення.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон