Як правильно вибрати офісні та міжкімнатні двері

Головна > Статті > Як вибрати міжкімнатні та офісні пластикові двері

03.05.2019 в 20:35

Домашній інтер’єр не матиме завершеного вигляду, якщо в оселі будуть відсутні міжкімнатні двері. Давайте розберемося навіщо ж вони потрібні? Головне призначення міжкімнатних дверей – це позначення границь різних, за функціональним призначенням, приміщень і доповнення існуючого інтер’єру. Таким чином, міжкімнатні двері здатні однаково ефективно виконувати як практичну, так і декоративну функцію. Тому до їх вибору слід ставитися максимально відповідально, не забуваючи враховувати при цьому ряд важливих нюансів.

пластиковые двери офисные

Насамперед необхідно встановити для себе розмір бюджету, який планується витратити на покупку міжкімнатних дверей. Далі слід визначитись із зовнішнім виглядом конструкції, який перш за все залежить від інтер’єру кімнати, в якій планується розмістити виріб. Потрібно пам’ятати одне важливе правило: незалежно від кількості та розміру придбаних дверей, всі вони повинні бути виконані в одному стилі. Інакше єдність дизайну приміщень буде втрачена.

Міжкімнатні двері різняться між собою в залежності від способу відкриття (розпашні, розсувні, складні, поворотні), зовнішнього вигляду (глухі та відкриті), а також матеріалу, з якого вони виготовлені (дерево, пластик, скло, метал, шпон).

Міжкімнатні двері повинні бути виготовлені виключно з матеріалів, які безпечні для здоров’я людей. Ідеальним варіантом являються дерев’яні конструкції. Проте якщо ваш бюджет обмежений, то хорошим вибором стануть двері виготовлені ​​з якісного пластику. Вони володіють тривалим терміном експлуатації, простотою в догляді та безмежними можливостями кольорового виконання. Такі двері прекрасно впишуться в інтер’єр вашого будинку. Відтінок міжкімнатних дверей повинен бути однорідним і чистим. Присутність всіляких плям являється абсолютно неприпустимою.

пластиковые двери офисные 5

Також увагу варто звернути на геометричні параметри міжкімнатних дверей. Вони повинні бути ідеальними. Між кутами конструкції допускається різниця не більше одного міліметра. Там, де з’єднуються решітки, рамки і багети, взагалі не повинно бути ніяких проміжків і нахлестів.

Якщо з’явилося бажання придбати засклені міжкімнатні двері, то важливо знати, що в якісних конструкціях абсолютно неприпустимим є використання дешевого скла. Воно повинно закріплюватися якісними ущільнювачами та силіконовими герметиками.

Ну і, нарешті, при покупці міжкімнатних дверей слід довіряти виключно перевіреним компаніям, які добре себе зарекомендували і надають обов’язкову гарантію на свою продукцію. Ми рекомендуємо міжкімнатні двері від німецької компанії «Rehau». Такі конструкції поєднують в собі європейську якість і прийнятні українські ціни. Фірма пропонує величезний вибір дверей, які задовольнять потреби навіть найбільш вимогливого клієнта.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон