Як вибрати колір пластикових дверей?

Головна > Статті > Як вибрати колір пластикових дверей?

03.05.2019 в 20:33

Кольорові металопластикові двері сьогодні є одним з найбільш поширених і популярних типів дверних конструкцій, які активно використовуються для установки в житлових приміщеннях, офісах, виробничих цехах і т. д. Такі двері мають цілу низку істотних переваг, а також одним з кращих співвідношень ціни і якості конструкції. Правильно підібрані металопластикові двері протягом тривалого часу справно виконуватимуть свої функції при мінімальній кількості часу і витрат на обслуговування. Крім цього, вони також стануть відмінним доповненням інтер’єру і екстер’єру будівлі, його справжньою родзинкою.

Застосування і види пластикових дверей

Однією з причин, по яким металопластикові дверні конструкції отримали свою заслужену популярність, є їх широкі можливості для застосування. Вони можуть використовуватися в будівлях практично будь-якого призначення (як житлових, так і технічних приміщеннях). Крім цього, для металопластикових дверей характерна наявність декількох типів конструкції, які дозволяють підібрати оптимальний варіант виробу під конкретні умови використання.

Стандартні одностулкові і двостулкові двері з металопластику відмінно впишуться в більшість типів інтер’єру, а також активно застосовуються як в якості вхідних, так і в якості міжкімнатних дверей. Також існують розсувні системи, що дозволяють ефективно використовувати простір і забезпечити зручне використання дверних перегородок.

Окремо варто відзначити, що всі перераховані типи дверей можуть випускатися в широкому асортименті розмірів, що також робить можливості для їх застосування максимально широкими.

Відмінні переваги металопластикових дверей

Секрет популярності металопластикових дверей полягає в ряді їх виняткових переваг, які відсутні у виробів інших типів, а саме:

  • володіють відмінним рівнем стійкості до більшості видів негативного зовнішнього впливу – вологи, бруду, ультрафіолетового випромінювання, перепадів температур і т.д .;
  • мають відмінні характеристики – забезпечують надійну тепло- і звукоізоляцію, прості в обслуговуванні, відмінно протистоять злому;
  • відрізняються найбільш широкими можливостями індивідуалізації завдяки можливості вибору практично будь-якого кольору палітри RAL, а також створення комбінованих виробів зі скляними вставками та іншими декоративними елементами.

Саме за останьою перевагою в даному списку металопластикові двері так цінуються дизайнерами інтер’єрів.

Можливість отримання дверної конструкції будь-якого потрібного кольору максимально розширює можливості по створенню неповторного і вражаючого уяву інтер’єру і фасаду будь-якої будівлі.

Трохи про технології

Яким же чином вдається досягти потрібного кольору металопластикових дверей? Відповідь полягає у використанні технології ламінації верхнього шару пластика конструкції дверного короба і полотна.

Пластикові двері в кольорі виробляються за допомогою спеціальних кольорових плівок високої якості. Для їх з’єднання з конструкцією використовується спеціальне обладнання. Склеювання проводиться на молекулярному рівні під впливом високих температур (понад 120 градусів).

Сьогодні при виробництві використовується два основних види ламінації пластикових дверей – заводська і ламінація на білій основі. Заводське (або ламінування в масі) має на увазі повну ламінацію всіх елементів дверного короба і полотна (в тому числі торців конструкції). Ламінація на білій основі дозволяє отримати кольорові вироби, які будуть мати торці білого кольору.

Правильний підбір кольору металопластикових дверей

Широкі можливості декорування пластикових дверей відкривають  необмежену кількість варіантів індивідуалізації інтер’єру і екстер’єру будівлі. Однак таке різноманіття має і певну негативну сторону, яка полягає в тому, що не підготовленому користувачеві може бути дуже складно вибрати для себе найкращий варіант оформлення дверних конструкцій.

Для того, щоб внести ясність у рішення цього питання, рекомендується слідувати декільком простим правилам, які допоможуть значно звузити коло можливих до розгляду варіантів оформлення дверей. Також для вирішення даного питання ви завжди можете звернутися за консультацією до наших досвідчених фахівців.

Вибір кольору вхідних пластикових дверей

Правильне поєднання загального кольору фасаду будівлі і металопластикових дверей здатне породити по-справжньому індивідуальний і стильний дизайн.

Для початку варто визначитися із загальним напрямком бажаного дизайну фасаду – чи буде він класичним або ж перевагу буде віддано нестандартним або навіть екстравагантним рішенням.

Класика тому так і зветься, що виглядає  незалежно від поточних трендів. Тому вхідні двері чорного, кремового або шоколадного кольору завжди будуть до місця.

Якщо ж ви віддаєте перевагу більш сучасному дизайну, варто звернути увагу на популярні відтінки сірого кольору – срібний, сіро-блакитний, антрацит і т. д. Вони однозначно дозволять виділитися серед навколишніх будівель.

Підбір кольору міжкімнатних дверей

Колір внутрішніх дверей повинен вдало поєднуватися із загальною гамою кольорів інших компонентів приміщення, а саме: стін, меблів, підлоги і т. Д. Колір металопластикових дверних конструкцій в цьому випадку є способом правильно розставити акценти і компенсувати небажані явища.

Універсальним варіантом вибору кольору міжкімнатних дверей є білий, оскільки він здатний вдало поєднуватися з більшістю популярних стилів інтер’єру. В інших випадках рекомендується підбирати колір в гармонії з одним з перерахованих елементів:

  • колір стін;
  • колір меблів і плінтусів;
  • колір підлоги.

Купівля пластикових дверей в кольорі

Наша компанія реалізує широкий асортимент дверних конструкцій як стандартного, так і дизайнерського виконання. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте виріб кращої якості, виготовлене з урахуванням всіх ваших побажань і запитів.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон