Захисні ролети

Головна > Захисні ролети

25.02.2020 в 22:56

Якщо Ви вирішили купити захисні ролети в Києві, то наші фахівці з радістю проконсультують по всіх питаннях і запропонують кращу ціну. Ми виробники, тому можемо запропонувати оперативні терміни, великий досвід в установці і конкурентні ціни. У нашому офісі Ви зможете ознайомитися зі зразками захисних ролет різних видів.

Щоб допомогти зробити вибір ролет потрібного виду, необхідно зрозуміти які функції будуть виконувати ролети:

 • протизламні – для запобігання небажаного проникнення в приміщення;
 • для захисту від дрібного хуліганства низько розташовані вікна і вітрини (наприклад, від попадання кинутих предметів);
 • сонцезахисні, захист від ілюмінації в нічний час;
 • для додаткової теплоізоляції; від сонячного перегріву влітку і від нічних морозів;
 • в якості воріт на в’їзді, в гаражі або для складських приміщень;
 • як пересувна швидко відкривна перегородка;
 • для відповідності нормам охоронного агентства, які вимагають наявності захисних ролет на вікнах і дверях, щоб приміщення або будівлю можна було взяти під охорону.

Ціни на захисні ролети

Розміри (мм), тип управління, колірЦіна, грн
1406х2265, шнур, коричневий7025
1456х2265, пружина, коричневий3435
1426х1457, електропривід, пульт, коричневий5300
1900х2320, шнур, білий4200
1515х2840, пружина, білий4130
1730х1100, шнур, білий2410
2300х2600, електропривід, пульт, білий7660
1600х1200,  електропривід, пульт, коричневий5380
640х2060, пружина, білий3530
2000х1540, пружина, білий6110
2140х1575, шнур, коричневий4045
940х1280, шнур, коричневий3440

1. Ролети для дому та офісу

roletu_na_okna_5

А. тепло- і шумоізоляційні антивандальні

Антивандальні ролети, які покликані захищати скло і вітрини від розбиття і інших проявів вандалізму. Ці захисні ролети представляють собою каркас з профілів, які заповнені піною.

Найчастіше їх встановлюють як пило- та вологозахист, а також для зменшення впливу шуму і сонячного світла, в разі коли немає необхідності захисту від цілеспрямованого злому. В основному, це ролети на вікна та дверні отвори.

Характеристики профілю

Профіль ролет зроблений з алюмінію і має в середині м’який пенополіуретановий наповнювач. Профіль може бути з перфорацією і без.

Показник опору злому середній.

Наявність піни між лопатями профілю створює хорошу термоізоляцію.

Захисні ролети з даного виду профілю можуть закривати отвори невеликих і середніх (невисоких при цьому) розмірів, тобто – практично всі двері і неширокі вікна.

Ролети для дому та офісу виробляють з профілями різної ширини ламелі – 39 мм і 45мм. Ширина ламелі обумовлює його характеристики опору злому, тепло- і шумоізоляції. Чим більше ширина, тим зазначені характеристики мають більший показник.

Профіль з шириною ламелі 39мм.

PD_39_1

Вага 1 погонного метра, кг – 0,096

Вага 1 кв. м, кг – 2,49

Кількість ламелей на 1 м висоти полотна – 25,64

Профіль з шириною ламелі 45мм

PD_45_1

Вага 1 погонного метра, кг – 0,12

Вага 1 кв. м, кг – 2,679

Кількість ламелей на 1 м висоти полотна – 22,22

Б. протизламні

Протизламні ролети зроблені з екструдованого алюмінію і мають особливу міцність. Показник опору злому високий. Стійкість до опору вітру велика. Можуть закривати середні і великі отвори.

Протизламні (з екструзією) рольставні ставляться в разі необхідності додаткового захисту від незаконного проникнення всередину.

Ці ролети з високими захисними характеристиками зазвичай встановлюються:

 • в нижніх ярусах будівель;
 • в приватних котеджах і котеджних містечках;
 • на вітринах магазинів і кіосків в підземках;
 • на будівлях, розташованих в тихих провулках і погано освітлених місцях;
 • для додаткового захисту – там, де бувають великі зібрання людей.

У виготовленні протизламних ролет використовується екструдований алюміній з додатковими ребрами жорсткості, полотно ролет має покриття, розташоване в два шари. Дані ролети стійкі до зовнішніх пошкоджень (зносу, подряпин), не піддаються збитку від дій вандалів із застосуванням ножа або іншого гострого (або важкого) предмета, стійкі до розтягування і тріщин.

2. Ролети для магазинів, кафе, ресторанів і контейнерів

А. тепло- і шумоізоляційні, антивандальні

PD_55_1

Профіль ролети зроблений з алюмінію і також має в середині м’який пінополіуретановий наповнювач. Профіль може бути з перфорацією і без.

Показник опору злому середній.

Наявність піни між лопатями профілю створює хорошу термоізоляцію.

Захисні ролети з даного виду профілю можуть закривати середні невисокі отвори, тобто – практично всі двері і неширокі вікна та інші прольоти.

Ці ролети мають схожі з антивандальними ролетами для дому та офісу характеристики, але трохи поліпшені – за рахунок більшої ширини і товщини ламелі.

Антивандальні ролети покликані захищати скло і вітрини від розбиття і інших проявів вандалізму. Ці захисні ролети представляють собою каркас з профілів, які заповнені піною.

Найчастіше їх встановлюють як пило- та вологозахист, а також для зменшення впливу шуму і сонячного світла, в разі коли немає необхідності захисту від цілеспрямованого злому. В основному, це ролети на вікна та двері.

Б. протизламні

AER55m_1

Протизламні ролети зроблені з екструдованого алюмінію і мають особливу міцність. Показник опору злому високий. Стійкість до опору вітру велика. Можуть закривати середні і великі отвори.

Протизламні (з екструзією) рольставні ставляться, в разі необхідності додаткового захисту від незаконного проникнення всередину.

Ролети з високими захисними характеристиками зазвичай встановлюються:

 • в нижніх ярусах будівель;
 • в приватних котеджах і котеджних містечках;
 • на вітринах магазинів і кіосків в підземках;
 • на будівлях, розташованих в тихих провулках і погано освітлених місцях;
 • для додаткового захисту там, де буває велике зібрання людей.

У виготовленні протівовзломних ролет використовується екструдований алюміній з додатковими ребрами жорсткості, полотно ролет має покриття, розташоване в два шари. Дані ролети стійкі до зовнішніх пошкоджень (зносу, подряпин), не піддаються збитку від дій вандалів із застосуванням ножа або іншого гострого (важкого) предмета, стійкі до розтягування і тріщин.

3. Ролетні ворота (гаражні ролети)

Гаражні ролети – це найбільш популярний і універсальний спосіб перекриття гаражів і зовнішніх прорізів. За рахунок конструктивних особливостей і способу відкриття ролетні ворота не обмежують корисний простір приміщень і прольотів, що дозволяє безперешкодно в’їжджати і виїжджати автотранспорту, а також використовувати всю наявну площу. Гаражні ворота безпечні у використанні, стійкі до тривалого впливу зовнішнього середовища і легкі в монтажі. Володіють легкістю і простотою в експлуатації, оригінальним дизайном, виглядають престижно і модно. Надійність ролетних воріт підтверджена численними виробничими тестами німецьких інженерів і відповідають швейцарським стандартам якості.

Профіль ролети зроблений з алюмінію, в середині наповнений щільним пінополіуретаном. Полотно Вашого виробу, за бажанням, може мати в комплекті одну ламель (або декілька) з прямокутними наскрізними отворами – для можливості огляду через ролети. Така ламель має один шар алюмінію без пінного наповнювача. Крім того, в разі необхідності додаткового провітрювання, в ворота можуть бути монтовані алюмінієві ламелі з віконцями, прикритими пластинами (єдина лита конструкція), для виключення можливості перегляду зовні. Ці ламелі також мають один шар алюмінію без пінного наповнювача.

Показник опору злому ролетних воріт високий. Термоізоляція висока.

Ролети можуть закривати великі прольоти (4 і більше метрів).

Рекомендовані розміри ролетних прорізів:

 • ширина – від 2 000 до 6 000 мм;
 • висота – від 1 000 до 5 000 мм.

Можлива ширина профілю: 56, 58, 77, 84 мм.

rol_add4

У разі застосування алюмінієвих екструдованих ламелей для забезпечення підвищеної безпеки приміщень краще врахувати їх рекомендовані розміри:

 • ширина – від 500 до 6 000 мм;
 • висота – від 1 000 до 4 000 мм.

Ці профілі відрізняються особливою жорсткістю і мають більшу товщину стінки, ніж профілі з пінним наповнювачем.

4. Ролети для вітрин торгових центрів

Ролети-решітки

Профіль для ролетних решіток має середній показник опору злому.

Тепло- і шумоізоляція практично відсутня. Профіль часто використовується як мобільний аналог решітки, а також для постійного, але захищеного при цьому, огляду вітрини. У закритому вигляді він залишає можливість для огляду пропонованих товарів, що часто для власника магазину має велике значення.

Віконця в ролетах-решітках можуть закриватися прозорими плексигласовими вставками, а можуть і залишатися відкритими. Решітковим можна зробити все полотно захисних ролет, від верху до низу, а можна вставити в полотно лише одну або кілька решіткових ламелей – іноді цього цілком достатньо для візуального контролю.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок