Вибираємо відкоси для пластикових вікон

Головна > Статті > Види відкосів для пластикових вікон

03.05.2019 в 20:35

Ремонт квартири рідко обходиться без заміни вікон. Після демонтажу старих дерев’яних вікон і установки сучасних пластикових, необхідно вирішити, які зробити відкоси. Для цього потрібно знати, які технології виконання відкосів застосовуються і якими являються плюси та мінуси різних варіантів.

Оштукатурені відкоси

Класичний спосіб, який застосовували задовго до появи пластикових вікон – це обштукатурювання. При цьому використовуються звичайні інструменти і, як вони називаються, мокрі процеси. Проводяться такі операції, як підготовка відкісних стін і грунтовка, виставлення за рівнем і кутоміру маячкових профілів, оштукатурювання, грунтування, шпаклівка, останнє грунтування та фінішне фарбування (як правило, в декілька шарів). Такі відкоси надійні, красиві та найстійкіші до механічного впливу. Вони підходять для будь-яких приміщень, незалежно від температурного режиму та показників вологості. Оштукатурені відкоси відносно недорогі, з точки зору вартості матеріалів і досить легкі в ремонті. Проте цей метод являється найбільш трудомістким і потребує великої кількості часу на висихання кожного шару. Такий відкіс володіє низькими показниками теплоізоляції, що може призвести до утворення конденсату на вікні.

Гіпсокартонні відкоси

Обробка віконних відкосів гіпсокартоном частково усуває перелічені недоліки. Значно покращуються показники теплоізоляції, пропадає необхідність висихання товстого шару штукатурки, зменшується кількість виконуваних операцій і об’єм часу на їх виконання. Проте гіпсокартон нестійкий до підвищеної вологості, яка може мати місце у випадку впливу різноманітних факторів. За таких умов значно падають показники міцності і погіршується зовнішній вигляд матеріалу.

Пластикові відкоси

Пошуки більш підходящих способів привели до широкого застосування пластикових відкосів. При цій технології використовуються переважно двосторонні пластикові сендвіч-панелі. У такій панелі між двома поверхнями вологостійкого пластику розміщується теплоізолюючий шар, який так само добре справляється з завданням звукоізоляції, як і самі пластикові вікна.

Сучасні пластикові матеріали володіють достатньою міцністю та стійкістю до несильного впливу гострих предметів, що робить їх практичними і довговічними. Зовнішній вигляд пластику панелі відмінно поєднується з пластиком вікон. Пластики легко миються і не бояться вологи, тому являються найгігієнічнішими відкосами. При монтажі таких панелей використовуються недорогі інструменти, за один день можна виготовити всі відкоси в квартирі. Такі основні способи виконання віконних відкосів.

 

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон