Як видалити плями з пластикового підвіконня

Головна > Статті > Видалення плям з пластикового підвіконня

08.02.2020 в 15:48

При наведенні порядку в будинку не потрібно забувати про підвіконнях. Найчастіше на їх поверхні з’являються пил і сліди від квіткових горщиків. Але бувають і більш серйозні забруднення (наприклад: жовті плями на пластикових підвіконнях), для видалення яких потрібно багато часу і фізичних зусиль. Зазвичай жовті плями на пластиковій поверхні з’являються в результаті тривалих і частих контактів з водою, а також в результаті впливу ультрафіолетових променів.

Головне що потрібно для видалення забруднень з підвіконня – правильно підібрати засіб для чищення. Якщо це всього лише пил або інше не сильне забруднення, можна скористатися звичайною водою або мильним розчином. Але коли плями проникли в структуру підвіконня, вода і мило вже не допоможуть. Тоді доводиться застосовувати побутові засоби. Є декілька різновидів цих засобів, і кожне має свої особливості. Є миючі засоби, які наносяться на поверхню, та утворюють піну, яка разом з забрудненням добре змиваються водою; а є засоби, що розпилюються, які дуже зручно використовувати, оскільки до них немає потреби торкатися. При використанні засобів, що розпилюються, достатньо взяти пляшку, в якій воно міститься і побризкати на забруднену поверхню, а потім за допомогою тканини очистити цю поверхню. При цьому руки будуть захищені, тому що не будуть контактувати з хімічною речовиною.

Який би засіб не застосовувався для усунення забруднення з підвіконня, завжди потрібно попередньо вивчити інструкцію.
Для очищення пластикового підвіконня слід використовувати бавовняну ганчірочку або м’яку губку, інакше буде велика ймовірність утворення подряпин на поверхні.

Якщо немає бажання використовувати побутову хімію (через алергії на неї або при відсутності грошей на її покупку), можна скористатися народними засобами.

Найбільш поширеним з народних методів видалення плям з підвіконня є застосування прального порошку і соди. Дві ці речовини змішуються в рівних пропорціях, наносяться на поверхню і втираються легкими рухами тканини. Після цього залишиться тільки все змити водою.

Усунути жовті плями здатний також спирт. Але застосовувати його потрібно обережно. Руки повинні бути втягнуті у гумові рукавички, а самі вікна повинні бути відкриті, щоб провітрювати приміщення. Також для боротьби з плямами на підвіконні можна використовувати ацетон або рідину для зняття лаку. Ну а для самих жахливих плям підійде суміш оцту і соди.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон