03.05.2019 в 20:34
Установка сучасних пластикових вікон повинна виконуватися професіоналами і, незважаючи на це, вони все одно можуть пропускати вологу і вітер. Основними причинами є усадка стін, знос утеплювача і втрата герметичності при безграмотному монтажі відкосів. Тому утеплення відкосів пластикових вікон необхідно, щоб взимку в приміщенні зберігалося тепло і комфортні мікрокліматичні умови для проживання.
Послуги з утеплення під підвіконням після установки склопакета коштують недорого, але це є запорукою тепла і затишку в холодну пору. Професіонали застосовують кілька способів і використовують різні сучасні теплоізоляційні матеріали. При підготовці до морозів важливим заходом є утеплення стін під підвіконням зсередини і зовні, причому краще звертатися до професійних промислових альпіністів для обробки віконної конструкції з вулиці.
Утеплення вікон зовні і зсередини: основні способи
Утеплення підвіконня пластикових вікон починається з видалення старої піни, потім наноситься новий шар монтажної будівельної піни, а для маленьких щілин слід використовувати силіконовий герметик. Силікон характеризується здатністю відштовхувати воду, тому забезпечується надійна і якісна герметизація щілин і стиків.
Для того щоб утеплити відкоси з вулиці необхідно обрізати стару піну, і обробити поверхню антибактеріальної ґрунтівкою. За допомогою монтажного клею і дюбелів на підготовлену поверхню зовнішніх відкосів приклеюють піноплекс. Зверху на плитки встановлюється сітка зі скловолокна, яка після висихання клею шпаклюється. На заключному етапі відкоси фарбують водоемульсійною фарбою для зовнішніх робіт.
Для того, щоб утеплити вікно всередині приміщення, використовуються різні утеплювачі (мінеральна вата, пінопласт, екструдований пінополістирол), які наносять на відкос і покривають листами пластика або гіпсокартону.
Застосування теплосберегающей плівки і налаштування притискного механізму
Одним з найбільш доступних способів утеплити пластикові вікна на зиму є нанесення на внутрішнє скло теплозберігаючої плівки. Роботу можна виконати самостійно, для цього буде потрібен канцелярський ніж, фен, скотч і звичайні ножиці.
Запорукою якісної теплоізоляції є ретельна підготовка поверхні скла, її слід добре вимити, після чого на весь периметр віконної коробки приклеюється скотч. Ножицями нарізають плівку відповідних розмірів і наносять на скотч, обдуваючи гарячим повітрям фена.
Однією з причин проникнення холоду в приміщення є знос ущільнювальної гумки. Щоб усунути цю проблему слід відрегулювати притискні механізми, а саме перемістити зачепи до потрібного положення. Якщо ущільнювач повністю зносився, то краще замінити його на новий.
Комплексне утеплення металопластикових вікон з вулиці і всередині забезпечить збереження тепла і запобіжить появи конденсату, плісняви та грибка.