Головна > Квартиры

Калькулятор

Дізнайтеся вартість скління квартири прямо зараз

Розрахуйте самостійно:

Розрахувати

Або

Відправте нам дані для більш точного прорахунку:

Надіслати

Вікна в квартиру 78,03 м.кв. – 4 вікна

Ціна монтажу: 3620 грн

Ціна вікон: 657

kvartira14-ukr

Вікна

Rehau

Скління пластиковими вікнами Rehau трикімнатної квартири в Києві (Осокорки). Площа встановлених вікон 12,07 м.кв. При виготовленні даного замовлення були враховані побажання замовника і встановлені ручки німецького виробника «Hoppe Atlanta» з замком. Дані ручки забезпечують надійність і безпеку. На нашому сайті Ви зможете прорахувати ціну на цікаву для Вас комплектацію, а зателефонувавши до нас Ви отримаєте вичерпну відповідь на поставлені питання.

Вікна в квартиру 64,72 м.кв. – 3 вікна, 1 балконні двері

Ціна монтажу: 2 520 грн

Ціна вікон: 497

kvartira12-ukr

Балконні двері

Вікна

Rehau

Скління металопластиковими вікнами двокімнатної квартири загальною площею 64,72 м.кв. Площа скління становить 8,70 м. кв. Скління виконане з використанням німецького профілю Rehau. Вікна виготовлені на сучасному європейському обладнанні з чітким дотриманням всіх технологічних процесів і норм. Скориставшись зручним калькулятором на нашому сайті, Ви маєте можливість самостійно здійснити розрахунок конструкцій в різних комплектаціях і цінових сегментах. Наші фахівці проконсультують Вас і допоможуть заощадити час і кошти.

Вікна в квартиру 45,31 м.кв. – 2 вікна, 1 балконні двері

Ціна монтажу: 1 545 грн

Ціна вікон: 343

kvartira-10-ukr

Балконні двері

Вікна

Rehau

Проект скління металопластиковими вікнами однокімнатної квартири загальною площею 45.31 м. Кв. Площа скління становить 5,72 м.кв. Вікна виготовлені на обладнанні німецької фірми Elumatec і Sturz з використанням передових технологій віконного ринку. Технічний нагляд і супровід здійснюється провідними фахівцями від німецького концерну Rehau. При переході на сторінку об’єкта, Ви маєте можливість ознайомитися з цінами на найбільш популярні комплектації вікон. Менеджери нашої компанії проконсультують Вас і підберуть оптимальний варіант ціни і якості. Звертайтеся!

Вікна в квартиру 103 м.кв. – 4 вікна,1 балконні двері

Ціна монтажу: 3360 грн

Ціна вікон: 705

kvartira9-ukr

Балконні двері

Вікна

Rehau

Проект скління металопластиковими вікнами трикімнатної квартири, загальною площею 103 м.кв. При монтажі вікон використовувалася гідроізоляційна стрічка Soudal. Менеджери нашої компанії підберуть оптимальний варіант монтажу з урахуванням всіх вимог і побажань замовника.

Вікна в квартиру 85,36 м.кв. – 3 вікна,1 балконні двері

Ціна монтажу: 2 610 грн

Ціна вікон: 595

kvartira8-ukr

Балконні двері

Вікна

Rehau

Нами представлений проект скління ПВХ конструкціями двокімнатної квартири загальною площею 85,36 ​​м.кв. Площа скління становить 9,67 м.кв. На сторінці об’єкта представлені ціни на популярні профільні системи і комплектуючі. Ви можете скористатися зручним калькулятором на нашому сайті і прорахувати додаткові варіанти. Конструкторський відділ нашої компанії запропонує оптимальний варіант скління металопластиковими вікнами вашої квартири, з урахуванням всіх вимог і побажань. Чекаємо Вас.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон