Догляд за захисними ролетами

Головна > Правила догляду за захисними ролетами

03.03.2018 в 13:50

Догляд за захисними ролетами нескладний. Це виріб проектувався для зовнішнього використання, тому він досить витривалий і догляд за ним не відніме у Вас багато часу та сил.

На що потрібно звертати увагу при монтажі та експлуатації захисних ролет для того, щоб вони надійно служили Вам довгі роки?

Сполучення, шарніри між смугами захисних ролет (ламелями) необхідно зберігати в чистоті, не допускаючи засмічення їх сторонніми предметами, різноманітним сміттям (особливо будівельним). Прочищати шарнірні з’єднання ламелей можна м’якою щіткою (щоб не подряпати фарбу), або ж продувати ці місця несильним струменем повітря, наприклад з пилососа. У разі хронічного засмічення шарнірних з’єднань захисних ролет, полотно буде важко намотуватись на вал, що може привести до поломок пружини валу через надмірні навантаження, поломок коробу через те, що рулон засміченого полотна може виявитися більшим розрахункових розмірів і до поломок самих шарнірних з’єднань.

Особливо небезпечним в цьому плані являється заледеніння полотна захисних ролет – наприклад, якщо в зимовий час на захисні ролети постійно потрапляє вода. В цьому випадку потрібно зрозуміти, звідки надходить вода і вжити всіх заходів для її правильного відведення.

Необхідно стежити також за чистотою направляючих і своєчасно очищати їх від сторонніх предметів, які випадково туди потрапили.

Не потрібно докладати надмірних зусиль для управління захисними ролетами. Якщо вони важко закриваються або відкриваються, то краще викликати фахівця для їх ремонту, ніж намагатися своїми силами усунути причину поломки.

У захисних ролет з електроприводом причиною механічних поломок може стати збій в регулюванні кінцевих вимикачів. Тому, будь ласка, в разі будь-якої несправності відразу викликайте майстра для ремонту. Не намагайтеся лагодити двигун самостійно.

Чистка ж захисних ролет проста – цілком достатньо протирати їх м’якою тканиною, пилососити, а в разі серйозних забруднень мити водним розчином будь-якого миючого засобу.

При дотриманні цих нескладних правил, Ваші захисні ролети довгі роки служитимуть Вам надійно та комфортно!

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок