03.05.2019 в 20:34
Вирішили оновити вікна в квартирі? Тоді скористуйтеся професійними порадами від Фабрики Комфорту.
У наш час скління квартири перестало бути чимось дорогим і недоступним. Тепер це необхідність. Більш того, якісне скління квартири дозволить забезпечити хорошу звукоізоляцію і надійний захист від будь-якої погоди.
Приступаючи до скління квартири, варто врахувати такі чинники:
- – Опалення. При наявності індивідуального опалення в квартирі, особливу увагу слід приділити теплоізоляції. Цю роль в металлопластиковом вікні виконують пластиковий профіль рами і склопакет.
- – Наявність в сім’ї маленьких дітей. За допомогою спеціальної фурнітури можна створити безпечні умови для малюків. Москітні сітки захистять квартиру від небажаних комах і навіть літаючого сміття (тополиний пух, листя і т.д.).
- – Поверховість. Якщо квартира знаходиться на 1-3 поверсі, варто подбати про захист від грабіжників: протизламна фурнітура та захисні ролети. На верхніх поверхах іноді потрібно посилене армування ПВХ вікон для вітрової захисту.
- – Сторона світла. На вікна з південної сторони будинку можна поставити сонцезахисні склопакети, особливо, якщо це стосується скління балкона або лоджії. Сонцезахисний скло Clima Guard Solar має здатність частково відбивати сонячні промені, і тому приміщення влітку нагрівається повільніше.
- – Дизайн приміщення. Відповідний декор зробить вікна справжньою візитною карткою будинку. У цьому допоможе правильний вибір кольорового профілю, рольштор, ламінування, вітражів та інших елементів.
Навіть в одній квартирі можуть знадобитися різні вікна і двері для різних цілей. Адже у кожної кімнати свої вимоги для підтримання комфорту.
Вікна для дитячої кімнати
Вікна в дитячій кімнаті в першу чергу повинні бути безпечними. Для цього чудово підійдуть ручки з замком, щоб дитина не могла самостійно відкрити вікно.
Вдалим рішенням стане також протиударне скло триплекс: воно має високу стійкість до ударів (до багаторазових теж). Розбити хороший триплекс – нездійсненне завдання для дитини. У тих рідкісних випадках, коли це скло розбивається, його уламки не розлітаються в різні боки, а залишаються на спеціальній плівці у вигляді сітки.
А для того, щоб уберегти дитину від холоду і протягів, можна встановити сучасні п’ятикамерні профільні системи.
Вікна для кухні
Одним з найважливіших питань при склінні кухні є вентиляція. Під час приготування їжі виділяється велика кількість пари, а в осінньо-зимовий період і зовсім може виникнути конденсат на вікнах. За наявності газової плити припливно-витяжна вентиляція повинна бути обов’язково за вимогами техніки безпеки.
Вентиляція потрібна і влітку, коли господарі їдуть на море і щільно закривають всі вікна, щоб повітря в квартирі не застоювалося.
Найпростішим рішенням буде встановлення вентиляційного клапана в профіль вікна. Такий клапан забезпечує приплив повітря для правильної роботи витяжної вентиляції. Деякі клапани можна встановити тільки під час виробництва або монтажу, тому не варто відкладати цей момент на потім. Але навіть якщо тривога була піднята вже після виявлення конденсату, не варто засмучуватися. Встановити клапан можна і в змонтоване вікно.
Вікно в кухні буде більш зручним, якщо укомплектувати його прихованими петлями, за якими зручно доглядати.
Кухонне вікно оптимально комплектувати саме глянцевим підвіконням, оскільки за ним легко доглядати. Глянцеві підвіконня можна використовувати навіть як робочу поверхню, оскільки їм не страшні подряпини і високі температури.
Вікна у вітальню
У більшості випадків вітальня є найбільшою кімнатою в будинку. Саме тут господарі відпочивають, спілкуються з друзями і родичами і просто проводять багато часу. Тому кімната повинна створювати комфортну атмосферу.
Крім звичайних властивостей вікон щодо теплозбереження та захисту від сонця зверніть увагу на шумоізоляцію. Для вітальні досить двокамерного енергозберігаючого склопакета, який прекрасно справляється з цією функцією.
Для декорування потрібно враховувати особливості інтер’єру. Ламінування, вітражі, шпроси, красиві ручки і накладки на петлі – все це здатне гарно підкреслити ваш індивідуальний дизайн. Доповнити образ можна накладками на петлі або взагалі прихованими петлями, чудовими рулонними шторами День-Ніч, гардинами, підвіконням під колір дерева або каменю.
Вікна в спальню
У всьому будинку саме спальня є найзатишнішої кімнатою. А що потрібно для затишку? Тиша, спокій, приємне тепло і свіже повітря під час відпочинку.
Рівень теплозбереження повинен відповідати зручності господарів, щоб підтримувати комфортну температуру як вдень, так і вночі. Для спальні відмінно підійдуть вікна з подвійним або потрійним склопакетом.
Не варто також забувати про шумоізоляції, адже завдяки їй сон буде спокійним і солодким. У більшості випадків вікна з п’ятикамерного профілю з потрійним енергозберігаючим склопакетом буде досить, щоб зменшити зовнішній шум на 35 дБ. Якщо ж будинок розташований поблизу залізниці, швидкісної траси або аеропорту, то слід замовити вікна з різними дистанціями між склом, де ширина зовнішньої камери буде більше внутрішньої.
Постійний приплив свіжого повітря забезпечить вентиляційний клапан. У спальню оптимально поставити автоматичний клапан, який відкривається, коли в кімнаті є люди (реагує на підвищення вологості) і закривається, коли вентилювати немає необхідності. Таким чином спальня завжди залишиться теплою і зі свіжим повітрям.
Вікна на балкон або лоджію
Підходячи до питання про скління балкона слід одразу визначитися, яким воно буде — теплим чи холодним. Саме цей момент вирішить план робіт і подальшу долю балкона.
Холодне скління прекрасно підійде тим людям, хто не збирається використовувати балкон в якості житлового приміщення. Він стане заскленої верандою, яка буде виконувати роль комори або сховища для речей.
Для цього виду скління підійде поєднання трикамерних профільних систем і однокамерного склопакета.
Перевагами холодного скління є гарний фасад, відносно низькі витрати на установку і придбання додаткової корисної площі.
Але і недоліків теж вистачає. Приміщення буде незручно провітрювати. У зимовий період температура на балконі буде низька, і якщо Ви захочете відпочити там з чашкою чаю, то доведеться чекати літа.
Якщо Ви хочете приєднати лоджію до кімнати або використовувати її як житлове приміщення, то без теплого скління неможливо обійтися. Це вдале рішення дозволить перебудувати її в кабінет, ігрову, їдальню або просто затишне місце для чаювання і відпочинку
При виборі теплого типу скління рекомендується використовувати п’яти-, шестикамерні профільні системи і як мінімум двокамерні склопакети з енергозбереженням. Це забезпечить хорошу теплоізоляцію і такий балкон буде використовуватися в будь-який період року.
Дотримуючись цих простих порад, Ви зробите Ваш будинок хранителем затишку і комфорту, і ніяка погода або шум не завадять Вашому відпочинку.