Що впливає на вартість пластикових дверей?

Головна > Статті > Що впливає на вартість пластикових дверей?

19.05.2019 в 18:10

Сьогодні металопластикові двері є лідером по використанню серед всіх видів дверних конструкцій, представлених на вітчизняному ринку.  Їх висока популярність базується на відмінних експлуатаційних якостях, а також демократичному ціноутворенні, що дозволяє підібрати потрібний виріб практично для кожного користувача.

Переваги пластикових дверей

Зокрема, металопластикові двері цінуються завдяки наступним перевагам:

 • високий рівень безпеки – переконання багатьох людей в тому, що пластикові вироби не забезпечують надійного захисту від злому, є абсолютно неправильними. Завдяки продуманій конструкції і використанню високоякісної фурнітури пластикових дверей можливо забезпечити оптимальний рівень безпеки свого майна;
 • відмінні характеристики стійкості до зовнішніх негативних впливів – на відміну від дерев’яних конструкцій, двері з ПВХ не змінюють своїх характеристик при різкій зміні температур в широкому діапазоні, а також абсолютно несприйнятливі до впливу вологи. Крім цього, якісний пластик відмінно справляється з впливом ультрафіолетового випромінювання, не втрачаючи при цьому свого первісного зовнішнього вигляду;
 • чудові показники тепло- і звукоізоляції роблять металопластикові двері вигідним рішенням для використання у великому і галасливому місті. Для цього використовується багатоінсценує профіль (кількість камер коливається від 3 до 6);
 • екологічність – металопластикові двері абсолютно безпечні для навколишнього середовища і здоров’я людини;
 • простий процес обслуговування – двері з ПВХ не вимагають частого регулярного обслуговування, який зводиться до миття забруднених ділянок конструкції і деякої регулюванню (виконується за потребою).

Металопластикові двері знаходять широке застосування на об’єктах різного функціонального призначення.  Для цього використовуються різні типи таких конструкцій – вхідні, міжкімнатні, технічні, для приміщень з підвищеною вологістю (ванних, душових кімнат, саун і т. д.).

Ціноутворення на металопластикові двері

Наявність великої кількості можливостей по конструктивному виконанню і комплектації обумовлюють широкий діапазон цін на пластикові двері.  На кінцеву цінову політику впливає безліч факторів, які умовно можна поділити на дві основні категорії – ціна безпосередньо дверної конструкції, і вартість виконання робіт щодо її встановлення.

Фактори ціноутворення дверної конструкції

Собівартість металопластикових дверей без урахування вигоди виробника ґрунтується на складності виконуваної конструкції і наявності в ній окремих елементів. В першу чергу на ціну пластикових дверей впливає їх тип.  Вхідні двері з ПВХ очікувано стоять більше міжкімнатних або технічних, оскільки їх конструкція більш масивна, і може передбачати компоненти, які не використовуються у виробах іншого типу.

Зокрема, на вартість вхідних металопластикових дверей прямо впливає:

 1. Ширина використовуваного профілю – залежить від таких параметрів, як загальні габаритні параметри конструкції, її вага, наявність армування (для вхідних дверей – товщиною не менше 2 мм). Стандартна ширина профілю – 118 мм.
 2. Особливості фурнітури. Вона дозволяє дверям без проблем витримувати більше 500 тис. циклів відкриття / закриття.  Це стосується фурнітури провідних європейських виробників, що поставляють продукцію, строго відповідає високим стандартам якості.  Звичайно, можна заощадити, придбавши більш дешевий аналог вітчизняних або маловідомих азіатських виробників, але таке рішення, в більшості випадків, обертається лише додатковими витратами на її заміну або ремонт.
 3. Наявність і параметри використовуваних склопакетів. Якщо в пластикові двері встановлюються склопакети, їх конфігурація серйозно відбивається на загальній вартості конструкції.  Збільшення кількості камер в пакеті (від однієї до трьох), наповнення межстекольной порожнини інертним газом, і навіть сам тип використовуваного скла прямо впливають на вартість склопакета.Проте, таке підвищення ціни цілком обгрунтовано, адже дані опції прямо позначаються на енергоефективності продукції.
 4. Комплектація системою захисту від злому. Установка якісної захисної системи, яка включає додаткові фіксатори дверного полотна по периметру короба, надійний захищений замок і т. д. коштують кожної вкладеної в них копійки.
 5. Декоративні елементи. В цьому плані кожен користувач може вибирати двері згідно зі своїми власними уподобаннями і фінансовим можливостям.  Прямого впливу на функціональні можливості конструкції вони не роблять.  До декоративних елементів належать ламінування деталей, піскоструйна обробка склопакетів і т. д.

Вартість установки металопластикових дверей

При придбанні дверей з ПВХ у фірм-виробників необхідно уточнювати, чи включається в їх кінцеву вартість ціна установки, оскільки різні виробники можуть пропонувати або не пропонувати дану послугу.  Часто буває так, що вигідніше придбати двері по трохи вищою ціною, але з їх установкою кваліфікованими майстрами.

Якщо ж мова йде про покупку металопластикових дверей в роздрібних точках продажу, то їх монтаж напевно доведеться оплачувати окремо.  Кінцева ціна даної послуги також може сильно варіюватися, і залежить від таких факторів, як:

 • необхідність демонтажу старих дверей і підготовка отвору до установки нових;
 • складність монтажу дверного короба (грунтується на його конфігурації і габаритних характеристиках);
 • герметизація і фінішна обробка дверного отвору (задування піною, оштукатурювання і т. д.);
 • установка додаткових елементів фурнітури, регулювання дверей.

Як ви самі можете переконатися, вартість металопластикових дверей формується на основі об’єктивних факторів.  Якщо у вас залишилися питання або ж ви хочете здійснити прорахунок вартості потрібної вам конструкції, зверніться за допомогою до наших фахівців по нашим контактним номерам телефонів

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон