Що впливає на ціну москітних сіток?

Головна > Статті > Що впливає на ціну москітних сіток?

10.12.2019 в 11:07

Москітні сітки цінаУ цій статті ми спробуємо розібратися, яку москітну сітку можна вважати якісною, і які чинники впливають на кінцеву вартість виробу.

Отже, ціноутворення москітної сітки складається з вартості комплектуючих і витрат на процес виробництва (оплата робіт, оренда, податки та ін.).  Постараємося докладно зупинитися на кожній складовій кінцевої ціни.

Вплив комплектуючих на ціну москітної сітки.

Основну частку в вартості москітної конструкції займає алюмінієвий москітний профіль (60%).  Останнім часом багато виробників з метою здешевлення почали використовувати ПВХ москітний профіль, який на 40% дешевше від алюмінієвого.  Однак, він має ряд значних недоліків:

 •  не має достатньої механічної міцності
 •  підходить тільки для виготовлення невеликих стандартних конструкцій
 •  не стійкий до ультрафіолету (жовтіє)
 •  не зберігає форму (деформується)
 •  погано утримує кріпильні елементи

І так, перше на чому економлять виробники, так це на профілі: використовують ПВХ профіль, а не алюмінієвий.

Справедливості заради, варто сказати, що інші комплектуючі у виробництві москітних сіток не дадуть значної економії.  І навіть, якщо вибирати самі неякісні і дешеві аналоги куточків, ручок, шнура, полотна і Z-кріплень, то здешевлення в такому випадку складе всього 3-4%.

Тому намагайтеся обходити стороною сітки з пластикового профілю.

Вплив технології виробництва на ціну сітки.

Варто зазначити, що основне здешевлення москітної сітки можна домогтися порушенням різних етапів виробництва:

 1. Економія на обладнанні для різання алюмінієвого профілю, несвоєчасна заміна ріжучих дисків. Краї обрізаних поверхонь стають внаслідок цього пощерблені і не рівні.
 2. Відсутність обладнання для прокатки алюмінієвих заготовок перед складанням. Профілю не надається необхідний вигин, внаслідок чого майбутня сітка буде з поганою натяжкою полотна.
 3. Використання вкатанних під ущільнювач ручок. Це швидше і дешевше, тому що не треба витрачати час на прикручування і витрати на саморізи.  Такі ручки згодом дуже часто залишаються в руках на етапі установки сітки і закатати їх назад в паз самостійно не так і легко.
 4. Установка Z-кріплень на дрібні шурупи. За технологією, кріплення повинні кріпитися на заклепку.  Недобросовісні виробники не хочуть витрачатися на покупку додаткового обладнання і збільшувати час виробництва.
 5. Упаковка також дозволяє «гаражникам» економити. Багато хто навіть не намагається змотати Ваше замовлення стретчем.

Вплив додаткових робіт по виміру, встановленню та доставки.

Слід сказати, що більшість продавців москітних сіток культивують в головах клієнтів міф, що сітки дуже складно міряти і встановлювати.  Це відвертий обман.  Користуючись непроінформованістю, вони докручують до вартості замовлення чималу суму за роботи.

Насправді-це елементарно просто.  Є велика кількість інструкцій і відео по виміру та встановленню москітної сітки.  Перейшовши на цю сторінку, Ви можете переглянути коротке відео і самостійно зробити замір москітної сітки.

Також, важливим фактором є віддаленість офісу продавця, так як час і витрати на поїздку для оплати і оформлення замовлення теж варто враховувати.  Намагайтеся вибирати компанії в кроковій доступності.  Багато продавців для зручності клієнтів відкривають кілька десятків точок видачі.  У такому випадку відпадає необхідність витрат на дорогу опцію доставки.

Звертайте увагу на можливість оплати на офіційні реквізити продавця, так як це убезпечить Вас від можливих казусів і заощадить час.

Намагайтеся вибирати компанію виробника, так як в майбутньому Вам знадобиться звернутися за сервісним обслуговуванням виробів.

Цікавтеся гарантією на вироби і пам’ятайте, що дуже поганою ознакою є гарантійний термін менше 1 року.  Це говорить про недобросовісність продавця, який не бажає нести відповідальність за продукт низької якості.

Ціна на різні види москітних сіток.

 Спробуємо класифікувати сітки по вартості виходячи з особливостей конструкції і сфери застосування.

 1. Високий ціновий сегмент (2-3% в структурі загального продажу):
 •  рулонні (полотно вироби намотується на вал в захисному коробі)
 •  на алюмінієві вікна (Рейнарс, Алюміл)
 •  антикішка (виготовляються з застосуванням полотна з нержавійки перетином 0,25 мм)
 1. Середній ціновий сегмент (3-7% в структурі продажів)
 •  накладні (зовнішні)
 •  стандартні дверні
 •  плісе
 •  на магнітах і липучках
 1. Низький ціновий сегмент (90% продажів)
 •  внутрішньорамні (Анвіс)

 Бажаємо, щоб куплені Вами москітні сітки служили багато років і не доставляли клопоту! Вдалих покупок!

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор сіток Калькулятор сіток