Догляд за рулонними шторами

Головна > Рулонні штори > Догляд за рулонними шторами

11.03.2018 в 17:18

Тканини, з яких виготовляються рулонні штори, володіють прекрасними пиловідштовхуючими і вологостійкими властивостями, завдяки чому забруднюються дуже повільно. Але іноді справа все ж доходить до чищення, а для цього необхідно керуватися деякими правилами.

 • – Чистка сухим способом пилососом з насадками у вигляді щітки.
 • – Вологе протирання нейтральним мильним розчином м’якою губкою.
 • – Видалення невеликих забруднень натуральним засобом для виведення плям.
 • – Під час приготування їжі штори піднімають.
 • – Акуратне згортання дозволяє уникнути заломів.
 • – Сушити слід в розгорнутому вигляді, щоб запобігти деформації полотна.
 • – Замочування у воді призводить до погіршення захисних властивостей.

Методи догляду:

 1. Здування. Якщо на тканині з’явилися чорні смітинки, мошки та інші непрохані гості і сторонні предмети – не поспішайте їх протирати або розводити мильний розчин. Насамперед наберіть побільше повітря в легені і спробуйте їх здути або акуратно зняти нігтями (головне не розмазати їх, і можливо цього буде достатньо).
 2. Пилосос. Наш вірний друг і помічник. При довготривалому використанні рольштор в районі установки короба і напрямних може зібратися велика кількість пилу, павутиння і інші небажані елементи, і все це через незручності прибирання в цих важкодоступних місцях. Використовуйте м’яку насадку для пилососа, щоб не пошкодити тканину, і більшу частку цього сміття ви ліквідовуєте. Також можна їй пройтися і по самій тканині.
 3. Гумка, серветка. Одним з варіантів чищення напрямних і короба буде використання канцелярської гумки або вологої серветки. Також гумку можна використовувати і для поверхневої чистки тканини – але будьте дуже обережні, адже це всього лише один з варіантів і вам він може не підійти. Але в безвихідній ситуації…
 4. Волога губка. Якщо ви вже все перепробували і нічого не допомагає – пробуйте вологу чистку (це остання справа і для тканин блек аут взагалі не підходить). Розведіть дуже слабкий миючий розчин і вологою губкою спробуйте вивести пляму. Можна робити це в два етапи – перший раз – пробний, після нього дайте тканині висохнути і подивіться, що вийшло, а другий раз виходячи з першого, якщо результат є – продовжити, якщо немає – замініть тканину або купіть нові тканинні жалюзі.

Найпростіше і основне правило – просто дбайливо ставтеся до рулонних штор.

                 Виклик замірника                                        Замовити консультацію

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Ціни на рулонні штори Ціни на рулонні штори