Фотодрук на рулонних шторах

Головна > Рулонні штори > Фотодрук на рулонних шторах

19.07.2018 в 22:08

fotopechat-na-shtorah (7)

 • Значної популярності набуває фотодрук на рулонних шторах. Рулонні штори у закритому вигляді – рівне тканинне полотно, яке можна використати для втілення найрізноманітніших дизайнерських рішень, зробивши його окрасою приміщення.fotopechat-na-shtorah (8)
 • Ролетні штори з фотодруком гармонічно впишуться як в інтер’єр дитячої, кухні, спальні, так і доречно виглядатимуть в офісах, кафе, ресторанах, спа-центрах, спортивних залах.
 • Можливе нанесення принту на різні види тканин, у тому числі на тканину Screen (сіточка).rolshtor-new1
 • Наша компанія здійснює фотодрук зображень, наданих клієнтом. Необхідна якість зображення має бути не менше 3000 pixel X 3000 pixel.
 • Для пошуку необхідного прінта багато наших клієнтів користуються базою інтернет сайтів-сховищ фото та зображень, які містять значний масив високоякісних зображень на різноманітні вподобання.fotopechat-na-shtorah (3)
 • Вартість фотодруку на рулонних шторах становить від 430 грн. за м.кв.

Переваги фотодруку на рулонних шторах:

 • тривалий період служби: довго не блякне і не вигорає від впливу ультрафіолету за рахунок високої якості друку;fotopechat-na-shtorah (4)
 • допоможе візуально збільшити приміщення та добавити оригінальності його вигляду;fotopechat-na-shtorah (6)
 • привнесе новизну в інтер’єр Вашого будинку, квартири, офісу;fotopechat-na-shtorah (1)
 • стане гармонічним доповненням до будь-якого стилю та дизайну приміщення, створить ілюзію виходу за рамки вікон.fotopechat-na-shtorah (2)
 • максимальні розміри полотна, на які наноситься фотодрук: ширина 3 м, висота 10 м.fotopechat-na-shtorah (5)

  Фотодрук логотипу компанії на рулонних шторах

  rolshtor-pechat-logoОфіс – свята святих будь-якої компанії. Це не просто місце зустрічі споживачів і персоналу, а обличчя фірми. Тому важливо щоб він був відповідно оформлений: респектабельно, стильно та функціонально. Адже якщо після відвідування офісу у покупців залишаються сумніви, то більше ніщо не зможе переконати їх купити у Вас.

  Проте ми знаємо, як допомогти! Замовте фотодрук логотипу та інформації про компанію на рулонних шторах, і отримаєте рекламу, яку неможливо ігнорувати.

  Переваги фотодруку на рулонних шторах

  1. Завершеність оформлення. Доповнення офісного інтер’єру брендованою продукцією вже давно стало нормою. Більш того, сьогодні воно являється показником успішності та надійності компанії.
  2. Підвищіть впізнаваність бренду. Чим більше логотип на рекламному матеріалі, тим краще він запам’ятовується покупцям. Згідно з результатами досліджень, понад 60% споживачів віддають перевагу знайомим брендам. Забезпечте собі місце в їх числі!
  3. Економічність. Рулонні штори з печаткою довговічні. Вони стійкі до впливу вологи, сонячних променів і інших несприятливих чинників. Тому інвестуючи один раз, Ви отримуєте рекламу на роки.
  4. Висока чіткість зображень і відмінна передача кольорів. Використання передових технологій дозволяє гарантувати яскраву картинку і відповідність кольорів на кожному виробі.
  5. Позбавте офіс від макулатури! Рекламні буклети та флаєри найчастіше ігноруються покупцями, вирушаючи прямо в урну. Для Вас це означає, що ні рекламну, ні іміджеву функцію вони не виконають. А значить, маркетингові заходи виявляться неефективними. Але брендовані рулонні штори завжди викликають підвищений інтерес.

  Фотопечать на рулонных шторах (578)Поки інші створюють інтер’єр, Ви можете зробити офіс ефективною рекламою власного бренду. Будьте першими! Виділяйтеся з натовпу! Станьте яскравою плямою на тлі конкурентів!

  Все ще сумніваєтеся? Зв’яжіться з нами зараз, і вже через тиждень брендовані рулонні штори прикрасять вікно Вашого офісу!

Калькулятор вартостіВиклик замірникаЗамовити консультацію

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Ціни на рулонні штори Ціни на рулонні штори