14.04.2018 в 23:50
Як досягти максимального енергозбереження?
Ми знаємо рішення, тому застосовуємо у виробництві такі технології:
- енергозберігаюче скло (LowE)
- заповнення склопакета інертним газом
- cонцезахисне скло
- збільшення дистанції
- різна ширина скла і дистанції
Так звичайно, кожне технологічне рішення впливає на вартість кінцевого виробу. Але давайте подивимося що ми отримуємо натомість.
Енергозберігаюче скло (LowE чи Low Emissivity)
Додання енергозберігаючих властивостей склу пов’язано з нанесенням на його поверхню низькоемісійних оптичних покриттів. Саме емісситент поверхні визначає випромінювальну здатність, а, отже, і здатність як би відбивати назад в приміщення теплове випромінювання. Чим менше значення емісії (в%), тим вище показник енергозбереження.
Для порівняння, рівень емісії скла та інших матеріалів: скло звичайне – 86%; цегла – 88%; енергозберігаюче скло LowE Фабрики Комфорту – 3%.
Як перевірити, чи є LowE напилення?
Метод № 1: запальничка у скла. Піднісши до склопакету полум’я запальнички, Ви побачите кілька здвоєних відображень (два для однокамерного склопакета і три для двокамерного). І якщо одне полум’я в здвоєній парі має інший відтінок – це енергозбереження.
Теоретично такий метод має право на існування, але часто не завжди видно різницю у відтінках, наприклад, через освітлення. Метод не дає 100% гарантії! Тому, такий метод краще підходить для визначення кількості стекол в склопакеті.
Метод номер 2: гарантований. Досить прикласти спеціальний прилад «Schichtdetector» до склопакету і натиснути на кнопку. Якщо на склі є напилення, то прилад дасть звуковий сигнал.
Заповнення склопакета інертним газом
Фабрика Комфорту пропонує заповнення склопакета аргоном, який абсолютно нешкідливий для здоров’я.
При наявності енергозберігаючого скла ефект від застосування аргону додає ще 70% до ефекту застосування цього скла і в сумі склопакет стає майже вдвічі тепліше. Але інертний газ «не працює», якщо в склопакеті немає енергозберігаючого скла.
Сонцезахисне скло
Спеціальне покриття скла ClimaGuard® Solar відображає майже 60% сонячної теплової енергії, що в 3 рази ефективніше звичайного скла. Це втричі заощадить витрати на кондиціонування приміщення.
У приміщеннях з склінням з таких стекол зменшуються перепади температури, знижується сліпучий ефект сонця, не вигорають меблі і пофарбовані поверхні. Сонцезахисне скло встановлюють завжди ззовні приміщення.
Збільшення дистанції
Вважається, що, чим більше дистанція, тим краще шумопоглинання і теплоізоляція. Оптимальна дистанція – 10-16 мм.
Подальше збільшення дистанції не тільки не підвищує, але навіть знижує тепло- і шумоізоляцію склопакета, в той час як його собівартість стає вище.
Скло і дистанція різної ширини
Звукові хвилі, які відбиваються від стекол різної товщини, мають різні довжини і гасять один одного при взаємодії. Тому поєднання дистанцій і стекол різної товщини краще рішення для шумоізоляції.
Таким чином, найоптимальнішим варіантом є склопакет з енергозберігаючим склом, сонцезахисним склом і заповнений аргоном.
Довідник покупця