Енергозберігаючі склопакети

steklopaket_top4

Енергозбереження – це збереження енергії, виробленої в котеджі.

Тільки комплекс робіт з енергозбереження: утеплення фасаду, даху стін, установка енергозберігаючих вікон дозволять знизити витрати на виробництво теплової енергії.

Головна > Пластикові вікна > Склопакети > Енергозберігаючі склопакети

14.04.2018 в 23:50

Як досягти максимального енергозбереження?

Ми знаємо рішення, тому застосовуємо у виробництві такі технології:

Так звичайно, кожне технологічне рішення впливає на вартість кінцевого виробу. Але давайте подивимося що ми отримуємо натомість.

Енергозберігаюче скло (LowE чи Low Emissivity)

Додання енергозберігаючих властивостей склу пов’язано з нанесенням на його поверхню низькоемісійних оптичних покриттів. Саме емісситент поверхні визначає випромінювальну здатність, а, отже, і здатність як би відбивати назад в приміщення теплове випромінювання. Чим менше значення емісії (в%), тим вище показник енергозбереження.

Для порівняння, рівень емісії скла та інших матеріалів: скло звичайне – 86%; цегла – 88%; енергозберігаюче скло LowE Фабрики Комфорту – 3%.

Як перевірити, чи є LowE напилення?

Метод № 1: запальничка у скла. Піднісши до склопакету полум’я запальнички, Ви побачите кілька здвоєних відображень (два для однокамерного склопакета і три для двокамерного). І якщо одне полум’я в здвоєній парі має інший відтінок – це енергозбереження.

Теоретично такий метод має право на існування, але часто не завжди видно різницю у відтінках, наприклад, через освітлення. Метод не дає 100% гарантії! Тому, такий метод краще підходить для визначення кількості стекол в склопакеті.

Метод номер 2: гарантований. Досить прикласти спеціальний прилад «Schichtdetector» до склопакету і натиснути на кнопку. Якщо на склі є напилення, то прилад дасть звуковий сигнал.

Заповнення склопакета інертним газом

argonФабрика Комфорту пропонує заповнення склопакета аргоном, який абсолютно нешкідливий для здоров’я.

При наявності енергозберігаючого скла ефект від застосування аргону додає ще 70% до ефекту застосування цього скла і в сумі склопакет стає майже вдвічі тепліше. Але інертний газ «не працює», якщо в склопакеті немає енергозберігаючого скла.

Сонцезахисне скло

Спеціальне покриття скла ClimaGuard® Solar відображає майже 60% сонячної теплової енергії, що в 3 рази ефективніше звичайного скла. Це втричі заощадить витрати на кондиціонування приміщення.

У приміщеннях з склінням з таких стекол зменшуються перепади температури, знижується сліпучий ефект сонця, не вигорають меблі і пофарбовані поверхні. Сонцезахисне скло встановлюють завжди ззовні приміщення.

Збільшення дистанції

distanciaВважається, що, чим більше дистанція, тим краще шумопоглинання і теплоізоляція. Оптимальна дистанція – 10-16 мм.

Подальше збільшення дистанції не тільки не підвищує, але навіть знижує тепло- і шумоізоляцію склопакета, в той час як його собівартість стає вище.

Скло і дистанція різної ширини

Звукові хвилі, які відбиваються від стекол різної товщини, мають різні довжини і гасять один одного при взаємодії. Тому поєднання дистанцій і стекол різної товщини краще рішення для шумоізоляції.

Таким чином, найоптимальнішим варіантом є склопакет з енергозберігаючим склом, сонцезахисним склом і заповнений аргоном.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон