Елітний профіль SYNEGO

Головна > Пластикові вікна > Профіль Rehau > Елітний профіль SYNEGO

17.03.2018 в 19:03

synego-mitteldichtung

Профільна система REHAU SYNEGO (монтажна глибина – 80 мм) – це виключні показники термо- та звукоізоляції. Наявність 7 камер в рамі та 6-ти в стулці дозволяють економити до 50% на опаленні будинку. А надійний захист від протягів і вологи забезпечується двома контурами ущільнювачів.

Виняткова звукоізоляція

Різноманітні шуми являються невід’ємною складовою сучасного життя. Проте результати досліджень показали, що їх тривалий вплив на людину підвищує ризик виникнення серцево-судинних захворювань. REHAU SYNEGO подавляє всі зовнішні звуки та забезпечує максимальний комфорт Вашої оселі.

Тривале збереження чистоти Ваших вікон

Поверхня профілю виготовляється з використанням інноваційної формули High Definition Finishing (HDF). Її особливість – помітно більш гладка текстура. Завдяки такій відмінності вікна з профільної системи REHAU SYNEGO довгий час зберігають чистоту та блиск. Плюс – за ними максимально просто доглядати.

Різноманіття дизайнерських рішень

REHAU SYNEGO- безмежні можливості оформлення та конструктивного виконання. Німецький виробник пропонує 9 варіантів текстури дерева та кольорову гамму, представлену більш ніж 220 відтінками. А варіанти форм виготовлення конструкцій і зовсім не мають меж. Та найкраще, що обираючи профільну систему Рехау Синего, Ви отримуєте вікна, які збережуть свій вигляд на протязі довгого терміну. Адже профіль відрізняється чудовою стійкістю до впливу прямих променів сонця та атмосферних чинників.

Профільна система REHAU SYNEGO широко використовується при виготовленні вікон і дверей для квартир, а також котеджів. 13 повітряних камер відмінно захищають Ваш будинок від шуму та протягів, дозволяючи зберегти затишок і суттєво заощадити на опаленні.

Технічні характеристики

 

Характеристики профільної системи

REHAU SYNEGO

Глибина профіля

80 мм

Кількість камер

Рама-7 камер/Стулка-6 камер

Коефіцієнт теплопровідности Uf

1,0 Вт/м²K

Коефіцієнт спротиву теплопровідності  Rf

1,0 м²K/Вт

Показник шумоізоляції*

Без стального армування до 46 дБ

Класс безпеки *

 До класу RC3

Дизайнерське рішення

Ламінування,

Трикутні та гнуті конструкції,

різні конструктивні рішення завдяки додатковим з’єднуючим профілям

Максимально можлива товщина склопакета

51 мм

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон