Віконний профіль REHAU

rehau_jenia_top1

Ми виробляємо металопластикові вікна виключно з профілю REHAU.

Для нас важливо, що Комфортні Вікна істотно відрізняються від продукції конкурентів.

06.03.2019 в 12:18

Що таке профіль?

Профіль, з якого виготовляють вікна та двері – це порожнистий виріб з ПВХ (полівініл хлориду) з необхідними добавками. Для посилення жорсткості конструкції, всередину профілю вставляється металевий армуючий вкладиш. Саме тому вікна з такого профілю називаються металопластиковими.

З чого складається профіль?

Корпус. ПВХ корпус профілю має поздовжні перегородки всередині, які створюють порожнини (повітряні камери). Залежно від кількості таких камер виділяють 3-камерний, 5-камерний та 6-камерний профіль. Камери служать термо- та звукоізолятором.

Армування. Профілі з ПВХ вимагають обов’язкового посилення або армування. В найбільшу камеру ПВХ профілю, яку називають основною (армувальною), встановлюють металевий армуючий профіль з товщиною стінок не менше 1,5 мм.

Армуючий профіль може мати різноманітну форму: Г-подібну, П- подібну, замкнутого чи незамкнутого квадрату. Форма та товщина стінок залежать від того, яке посилення необхідно: чим більший розмір готового виробу, тим міцніший армуючий профіль. Ці показники вказує виробник ПВХ-профілю Rehau, який проводить розрахунок, проектування та відповідні випробування для кожного виду виробу.

Ущільнювач. Для щільного прилягання стулки до рами використовують ущільнювач Rehau. Його двопелюсткова будова дозволяє поліпшити показники шумоізоляції та теплоізоляції, а також виконувати роль амортизатора при закритті стулки. Ущільнювач Rehau виготовлений на основі натурального каучуку, тому зберігає свої властивості на протязі багатьох років.

Штапік. Штапік представляє собою рейку, виготовлену з ПВХ та оснащену ущільнювачем. Штапік встановлюється окремо, після установки склопакета. Він виконує функцію фіксації склопакета в рамі або стулці. Штапік підбирається під склопакет: з більшою глибиною, якщо склопакет вузький (наприклад, однокамерний), і з меншою глибиною, відповідно, для широкого склопакета.

Підставка під склопакет. Пластикові підставки встановлюються окремо під склопакет. Дозволяють поставити склопакет рівно та покращують амортизацію.

На що звертати увагу при виборі профілю?

Профільні системи оцінюють за такими критеріями:

 1. глибина профілю (монтажна глибина)
 2. кількість камер в профілі
 3. герметичність: показники теплоізоляції
 4. показники звукоізоляції
 5. зламостійкість: клас безпеки
 6. естетичність, можливі дизайнерські рішення
 7. можливі форми конструкцій

Види профільних систем Rehau

Rehau пропонує кілька класів профілів, різних за характеристиками та цінами:

Економ. Euro-Design 60 і Ecosol-Design 60

Монтажна глибина – 60 мм, 3-камерний профіль. З профільних систем Euro-Design 60 та Ecosol-Design 60 виготовляють віконні конструкції та балконні двері стандартних розмірів.

Можливо виробництво круглих і трикутних конструкцій.

Застосування: найкраще підійде для нежитлових та технічних приміщень, де немає високих вимог до теплоізоляції: офіси, склади, гаражі, вікна в під’їзді. Прекрасно підходить для виготовлення балконного блоку (конструкція з балконних дверей і вікна), якщо балкон засклений та утеплений.

 

Докладніше…

Стандарт. Euro-Design 70, ECOSOL-Design 70, Brillant-Design

ecosol70Стандартні профільні системи Euro-Design 70, ECOSOL-Design 70 та Brillant-Design (монтажна глибина – 70 мм, 5-камерний профіль) відрізняються високими показниками тепло- та шумоізоляції, які забезпечують комфортний мікроклімат взимку та влітку. Завдяки чому вони дозволяють економити на опаленні та кондиціонуванні.

Профільна система Ecosol-Design 70 є найкращою пропозицією від Rehau, з точки зору співвідношення «ціна-якість», тому на даний момент являється найпопулярнішою в Україні.

П’ятикамерні профільні системи застосовуються для виготовлення вікон і балконних дверей, а також вхідних дверей. Вони ідеально підходять як для об’єктного, так і приватного будівництва.

Докладніше…

Елітний профіль. GENEO

geneoGENEO (монтажна глибина – 86 мм, 6-камерний профіль) – це полегшена профільна система, виготовлена з інноваційного фіброволокнистого матеріалу RAU FIPRO.

Основа профілю посилена скло-фіброю (поріг міцності скловолокна втричі вище, ніж сталі, а модуль пружності більш ніж в 15 разів вище, ніж у бетону).

Профільна система Geneo використовується для пасивних будинків та будинків з автономним опаленням.

Докладніше…

Елітний профіль. SYNEGO

synego-mitteldichtungПрофільна система REHAU SYNEGO (монтажна глибина – 80 мм) – це виключні показники термо- та звукоізоляції.

Наявність 7 камер в рамі та 6-ти в стулці дозволяють економити до 50% на опаленні будинку. А надійний захист від протягів і вологи забезпечується двома контурами ущільнювачів.

Профільна система REHAU SYNEGO широко використовується при виготовленні вікон і дверей для квартир, а також котеджів.

Докладніше…

Про компанію Rehau

vengerskij-zavod-rehauКомпанія утворена в 1948 році в Німеччині і на сьогоднішній день налічує понад 15 000 співробітників і 170 представництв в 53 країнах.

Сфера діяльності компанії широка. Вона являється виробником і постачальником продуктів/технологій на основі полімерів для будівництва, автомобілебудування та індустрії надання сервісних послуг.

Перший офіс Rehau в Україні був відкритий в 1997 році. З тих пір компанія стала лідером поставок ПВХ-профілів в Україну.

Переваги профілю Rehau

Металопластикові вікна з профілю REHAU – це сучасні технології та бездоганний дизайн. Продукція Rehau істотно відрізняється від продукції конкурентів низкою переваг:

 • Широкий вибір. Класи профільних систем від базових економічних до ексклюзивних високоенергоеффективних.
 • Теплоізоляція. Високі показники теплоізоляції дозволяють заощадити кошти на опаленні та кондиціонуванні.
 • Армування. Ширина камери армування дозволяє застосовувати армування, яке володіє високими статичними характеристиками.
 • Зручність. Можливість замінити склопакет без демонтажу всієї конструкції та стулки.
 • Поверхня. Високоякісна, гладка поверхня, за якою можна доглядати за допомогою звичайних миючих засобів.
 • Однотонність. Всі ПВХ-елементи профільної системи мають однаковий однорідний колір.
 • Ізоляція. Профільні системи оснащені двоконтурним ущільненням, яке затримує повітряний потік, а також обмежує доступ пилу та вологи ззовні.
 • Можливості. Скошений фальц рами та стулки – для кращого водовідведення та легкого догляду. Можливість установки протизламної фурнітури майже на всі профільні системи. Також можливе виготовлення конструкцій з нестандартними формами.

Як перевірити профіль Rehau на підробки

Компанія Rehau добре відома на ринку металопластикових вікон тим, що її продукцію складно підробити, адже компанія розробила надійну систему захисту профілю від підробок.

Кожен профіль компанії маркований графітовою фарбою. На сьогоднішній день обладнання для такого інноваційного маркування має тільки компанія Rehau. На торцевій частині стулки через кожні 25 сантиметрів надруковане слово «REHAU», а на рамі додатково вказаний номер партії і екструдера, з урахуванням державних технічних вимог (ГОСТ для ринку РФ) а також серія профілю.

Для того, щоб перевірити походження профілю, зателефонуйте на гарячу лінію Rehau і продиктуйте дані, які надруковані на профілі. Працівники компанії скажуть, на якому саме заводі та коли був виготовлений профіль.

Крім того, компанія Rehau розробила систему сертифікації, дотримання якої є обов’язковим для всіх виробників вікон з профілю Rehau.

* За даними офіційного сайту Rehau: www.rehau.com

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон