Нестандартні вікна

Головна > Пластикові вікна > Нестандартні вікна

16.03.2019 в 12:57

Сучасні проекти будинків і квартир оригінально відрізняються унікальною архітектурою і своєрідністю форм. У нашій повсякденній роботі нам часто доводиться консультувати з питань технічних допусків і конфігурацій нестандартних ПВХ вікон. Нестандартним є скління, що передбачає наявність будь-якої іншої форми, але не прямокутної. До такого відносяться вироби з арочної, трикутної, круглої і іншої формою. Кожна конструкція призначається для вирішення незвичайних архітектурних завдань, підкреслення індивідуальності і додання будівлям незвичайний зовнішній вигляд.

Існують такі різновиди пластикових вікон нестандартних розмірів:

 • арочні. Найбільш популярні на вітчизняному ринку. Основна відмінність – верхня частина профілю гнута;
 • трикутні. Найчастіше монтуються на мансардних і горищних поверхах, активно застосовуються для реалізації незвичайних ідей. Конструкція буває відкривною або глухою;
 • багатокутні і трапецієподібні. Виходячи з особливостей експлуатації, продукція буває орною або відкидною. Користуються популярністю серед будівель з унікальним дизайном;
 • еліптичні та круглі. При виробництві застосовуються вигнуті дуги, які потім зварюються між собою.

  Базові відмінності

У порівнянні зі звичайними вікнами, використовуваними в котеджах, заміських будинках і багатоквартирних будинках, продукція з нестандартною формою характеризується низкою суттєвих відмінностей.

В процесі виробництва конструкція круглої, аркової і еліптичної форми профілі ПВХ проходять гнуття на спеціальному обладнанні. Внутрішній простір профільного підстави позбавлене армування. В ході проектування і виготовлення беруться до уваги гранично допустима величина зовнішніх кутів в багатокутних і трикутних варіантах конструкції. Розмір кожного скла підбирається в індивідуальному порядку.

У порівнянні з традиційними різновидами конструкцій, на нестандартні моделі виконується установка додаткових імпостов. Крім того, використовуються спеціальні петлі. Найменування і тип фурнітури підбирається в залежності від місця, де буде змонтовано вікно, а також особистих переваг замовника в цілому.

За результатом виміру і всебічної консультації, наші технологи нададуть Вам оптимальний варіант підбору віконних конструкцій. Ми сумісний оригінальний дизайн, функціональність, прийнятну ціну і підкреслимо вишуканість і унікальність фасаду Вашого будинку.

Викликати замірника Замовити 2D проект моїх вікон

Переваги співпраці з нами

Бажаєте замовити нестандартні пластикові вікна, які мають привабливе дизайнерське оформлення? Наша компанія з радістю вам допоможе! Співпраця з нами супроводжується рядом переваг.

 • Вигідна вартість продукції.
 • Наявність власного виробництва.
 • Застосування високоякісних матеріалів.
 • Співпраця з найбільш поширеним брендом-виробником, що гарантує високу якість підстави.
 • Багаторазова перевірка кожної партії продукції на відповідність нормативним стандартам якості.
 • Доступна ціна установки.
 • Можливість оформлення замовлення в будь-який зручний час.
  При наявності додаткових запитань рекомендуємо звернутися до штатних консультантів.

Замовити консультацію

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон