Фурнітура для вікон Winkhaus

winkhaus

Компанія виробляє фурнітурну віконно-дверну лінійку для пластикових, а також алюмінієвих конструкцій, зосереджена на виготовленні циліндрів і систем доступу в приміщення. Заснована в німецькому місті Тельгте 1854 році.

Winkhaus – це сучасні технології, передові стандарти виробництва та сервісу, яких компанія притримується вже 160 років.

Бренд Winkhaus був заснований в 1954 році, як сімейне підприємство. Сьогодні це виробник світового масштабу. Понад 150 років досвіду, напрацювань та інновацій дозволяють компанії створювати продукцію вищого класу.

Це максимально функціональні, продумані та ергономічні вироби. Вони не просто тестуються на відповідність міжнародним сертифікаціям, а перевіряються десятиліттями експлуатації домовласниками з різних куточків світу. Саме тому конструкції максимально продумані. А кожна їх функціональна характеристика доведена до досконалості.

Асортимент бренду

Каталог фурнітури Вінкхаус представлений двома основними напрямками: механізми для віконних конструкцій і для дверних. В кожній з товарних груп пропонується велика лінійка виробів. Фурнітура для вікон включає в себе чотири продуктові лінійки.

 1. Поворотно-відкидне відкривання – класична технологія, яка присутня в переважній більшості сучасних вікон.
 • activPilot – просте, однак надійне рішення, що відрізняється високим ступенем функціональності та довговічності;
 • proPilot – поліпшені та більш компактні габарити.
 1. Паралельне зміщення. Данна серія – найкращий варіант для забезпечення оптимальної та абсолютно комфортної вентиляції приміщення. Завдяки паралельному переміщенню стулки по всьому периметру рами, провітрювання безпечне і абсолютно не відчувається. Причому незалежно від температурних чи погодних умов. Модельний ряд серії activPilot Comfort:
 • PADK – найвищий клас захисту від злому, доповнений простим управлінням, а також новітньою технологією провітрювання;
 • PADM – автоматичне управління, плюс, дистанційний контроль вентиляції;
 • PAD – в даній системі ручка розташовується на нижній горизонталі вікна. Тим самим забезпечується найбільш зручне виконання поворотно-відкидної функції вікна. Не передбачає наявності режиму відкидання.
 • PADS – можуть застосовуватись з конструкціями нестандартних форм.
 1. Наклонно-розсувні (серія duoPort). Спеціальна розробка бренду для великих і просторих інтер’єрів, які вимагають раціонального використання простору. Модифікації:
 • S – радикально нова система управління. Забезпечує регулювання положення стулки, мінімізуючи простір, який займає віконна конструкція;
 • SK – відмінно функціонує з ПВХ, а також дерев’яними конструкціями. Володіє вантажопідйомністю в 200 кг.
 • PAS – оснащується механізмом паралельного зсуву.
 1. Фурнітура, яка використовується в алюмінієвих вікнах (серія activPilot).
 • Concept – механізми, створені з урахуванням особливостей виробництва, установки та застосування алюмінієвих виробів. Знижують вартість всієї конструкції, збільшуючи період її служби та спрощуючи установку.
 • Select – приховані компоненти гарантують збереження витонченого та елегантного дизайну. А наявність прихованих петель забезпечує відмінну енергоефективність та простий монтаж конструкцій.

Продукти для дверей представлені механічними замками-рейками та інноваційними автоматичними системами.

Чому варто купити Winkhaus?

 1. Winkhaus2Винятковий досвід, тривалістю в більш ніж сто п’ятдесят років.
 2. Продуманість кожної деталі.
 3. Надійність, доведена десятками років експлуатації.
 4. Якість, підтверджена сертифікатами та міжнародними галузевими стандартами.

Розумна економія, завдяки неперевершеній міцності продукції, виготовленій з використанням передових технологій і високоякісних матеріалів.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон