Фурнітура МАСО

масо

Фурнітура МАСО характеризується стабільно високою якістю та функціональністю. Унікальність покриття поверхні вузлів фурнітури систематично підтверджується європейськими центрами стандартизації.

Головний офіс і завод знаходяться в м. Зальцбург (Австрія). МАСО – це виробник фурнітури преміального класу. Виробничі бази розташовані тільки в Австрії.

macoПродумані до дрібниць пристрої, які створені для Вашого максимального комфорту – ось що таке МАКО. Виробник втілює в своїй продукції найактуальніші тенденції в області дизайну та будівництва. Завдяки чому вона не помітна, зламостійка, якісна та володіє виключною стійкістю до корозії.

4 унікальні відмінності виробів

  1. Турбота про дітей. Безпека – основа затишку. Австрійський виробник МАСО чудово це розуміє. Тому оснащує ручки не тільки кнопкою, але і ключем. Завдяки цьому повністю виключається імовірність відкривання конструкції дітьми. Асортимент включає в себе три лінійки віконних ручок, які виготовляються в п’яти різних кольорах. Також вироби можуть оснащуватися ключем або кнопкою.
  2. Блокування відкриття за допомогою спеціалізованого механізму (в поворотному режимі). При цьому залишається можливість відкидання вікна. Це додаткова функціональна можливість, якою конструкція оснащується за Вашим бажанням (механізм монтується на поворотно-відкидну стулку знизу). Пропонується з ключем і без нього. Примусове блокування з використанням ключа забезпечить максимальну безпеку, що особливо важливо для приміщень, в яких є дітки, або тих, що розташовані на високих поверхах.
  3. Блокування повороту стулки (MULTI VENT) – провітрювання, без поворотного/поворотно-відкидного відкриття. Даний механізм не входить в стандартну комплектацію. Механізм блокування монтується поруч з ручкою на вертикалі стулки. Як і в попередньому випадку, передбачено замикання за допомогою ключа.
  4. Відкидно-поворотна фурнітура. Розробники прагнуть врахувати всі тонкощі експлуатації вікон, для виготовлення найбільш функціональних і зручних в користуванні механізмів. Тому створили новий, оптимізований спосіб управління відкриттям. Проста заміна двох компонентів в звичній комплектації робить регулювання положення ще простішим. Установка відкидно-поворотної фурнітури дозволить зробити так, щоб при мінімальній зміні кута повороту ручки (90 градусів) стулка відкидалася. А відкриватися вона буде при поверненні ручки на 180 градусів.

Чому саме MACO?

  1. maco2Зручність. Виробник систематично досліджує побажання користувачів, модернізуючи вироби. Сьогодні в каталозі бренду представлені механізми, які оснащені кардинально новими системами управління вікнами.
  2. Елегантний дизайн. МАКО – це фурнітура, яка забезпечує комфортність приміщення абсолютно непомітно. Вона інтегрується, завдяки чому віконні рами не втрачають своєї витонченості.
  3. Довговічність. Механізми являють собою повноцінні системи, створені з урахуванням всіх тонкощів експлуатації. Досконале конструктивне виконання доповнюється використанням якісних, зносостійких матеріалів, завдяки чому термін служби продукції – понад 10 років.
  4. Відмінна якість. Продукція виготовлена відповідно до таких сертифікатів, як QM346, QM347, RAL-GZ 607/9 та QM 342.

Продуманість кожної деталі. Бренд з особливою відповідальністю ставиться до питання якості. Тому на кожному з трьох виробництв компанії діє спеціально розроблена система контролю. Вона заснована на вимогах ISO9001, ISO14001 і OHSAS18001.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон