Як вибрати фурнітуру для пластикових вікон

furnnitura_elementy

Якісна фурнітура бездоганно функціонує без регулювання не менше 5 років експлуатації.

Головна > Пластикові вікна > Фурнітура > Як вибрати якісну фурнітуру?

10.04.2018 в 12:27

Надійність металопластикової конструкції, стабільність функціонування всіх її елементів, зручність експлуатації та обслуговування багато в чому залежать від якості та досконалості використовуваної фурнітури.

5 ознак якісної фурнітури

 • Плавність. Стулка рухається плавно та легко, не потрібно докладати ніяких додаткових зусиль.
 • Щільність. При закритті стулка щільно прилягає до рами, щілин і протягів немає.
 • Висока зносостійкість. Фурнітура бездоганно функціонує без регулювання не менше 5 років експлуатації.
 • Метал. Всі елементи фурнітури – металеві, використання пластмасових силових елементів не припустимо.
 • Безшумність. Якісна та добре змащена фурнітура при функціонуванні не створює сторонніх звуків.

Важливо знати: час від часу будь-яка стулка може провиснути. Це нормально. Це може статися, якщо стулка велика та тривалий час знаходиться у відкритому положенні. Проблема вирішується шляхом регулювання фурнітури.

Компанія GU гарантує Вам зручність, надійність, довговічність, бездоганність в функціонуванні та комфорт при правильному використанні фурнітури.

5 порад – на що звернути увагу

 • 1. На якому поверсі знаходитимуться вікна?

  Якщо Ваше вікно буде перебувати на 1 або 2 поверсі, то подбайте про безпеку і встановіть спеціальний комплект протизламної фурнітури. Варто віддати перевагу склопакету з використанням триплексу або технології плівкового броньованого покриття.

 • 2. Розмір і вага стулки

  Якщо стулка досить велика, а склопакет в ній має потовщене скло, то вага стулки може перевищити нормативи для звичайної фурнітури. В такому випадку менеджери Фабрики Комфорту порекомендують спеціальну посилену фурнітуру, розраховану на великі та важкі стулки.

 • 3. Чи є в будинку діти?

  Спеціальна віконна ручка з замком дозволить легко закрити вікно або балконні двері на ключ. Це дозволить не турбуватися про те, що малюк може відкрити вікно під час Вашої відсутності.

 • 4. Якого кольору профіль – білого чи під дерево?

  Компанія GU пропонує широкий вибір кольорових рішень для Вашого вікна. Виберіть відповідний відтінок – білий, срібний або золотий, для прикрашення видимих частин вікна.

Естетичні рішення

Якщо Ви виберете приховану фурнітуру, то жодного елементу фурнітури не буде видно. Це чудовий спосіб поєднання класичного стилю (наприклад, старих дерев’яних вікон) з сучасним комфортом. Адже прихована фурнітура не поступається за характеристиками звичайній, а з точки зору безпеки та міцності – навіть перевершує.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон