Фурнітура G-U

furnitura_top1

Віконна фурнітура G-U дозволяє управляти віконною конструкцією лише однією ручкою.

При цьому замикання вікна відбувається по всьому периметру рами.

Круті фішки фурнітури G-U

Прихована фурнітура. Прихована поворотно-відкидна фурнітура UNI-JET-CONCEALED – цікаве естетично привабливе рішення. Її особливість у відсутності будь-яких видимих елементів, в тому числі і петель.

skrytaya_furnitura_mini

Вікно з прихованою фурнітурою, в порівнянні зі звичайним вікном, має підвищені протизламні характеристики, забезпечує відмінний прижим стулки та високі ізоляційні властивості. Крім того, така конструкція жорстка та міцна, що дозволяє використовувати її при значних вітрових навантаженнях.

Мікроліфт – елемент фурнітури, який знижує навантаження на петлі і дозволяє запобігти провисанню стулок.

Блокування від помилкового відкривання (поєднано з мікроліфтом). Не дозволяє випадково відкрити стулку відразу в двох положеннях (поворот і відкид).

Поворотний фіксатор – входить в стандартний комплект, запобігає самовільному відкриттю віконної стулки від протягу.

Мікровентиляція або «зимове» провітрювання. Мікровентиляція входить в базову комплектацію вікна. Повернувши ручку вікна вгору на 45 градусів, можна відкрити вікно на відкид на кілька сантиметрів.

Віконна ручка з замком, яка дозволяє закрити вікно або балконні двері на ключ.

Антизлам і безпека – в комплект всіх запорних точок входять грибоподібні цапфи, виготовлені зі спеціальної сталі, яка витримує навантаження на розрив до 1500 кг. Саме цей елемент робить неможливим злам вікна. Стандартний комплект фурнітури має три таких цапфи.

Фурнітура GU серії UNI-JET включає три види протизламних планок. За допомогою комплектації можна досягти різних класів безпеки: від стандартного до WK 2.

gu-gretsch-unitas-фурнитура-грейтч-юнитасГрупа підприємств GU (Gretsch-Unitas) понад 100 років є головним виробником фурнітури для вікон і дверей.

Компанія GU стала лідером нововведень та інновацій на ринку. Підтвердженням цього є більше 500 патентів та 30 000 проданих найменувань.

8 причин, чому ми працюємо з компанією G-U

Саме від фурнітури залежить надійність функціонування металопластикової конструкції.

Фабрика Комфорту рекомендує фурнітуру GU, тому що:

  • Гарантія. Вся фурнітура для вікон GU має 10-річну гарантію та сертифікована.
  • Захист від корозії. Завдяки покриттю ferGUard* siber (гальванічне тришарове покриття) досягнуто оптимальний захист від корозії. Результати випробувань показали, що елементи фурнітури здатні витримати 576 годин перебування в насиченому соляному розчині до того, як з’явиться біла іржа.
  • Безвідмовність. Фурнітура GU працює без регулювання мінімум 40 тис. циклів відкривання-закривання. Це близько 10 років нормальної експлуатації.
  • Можливість дооснащення. За рахунок використання різних запірних планок, при необхідності можна підвищити рівень безпеки.
  • Регулювання. Широкий діапазон всіх регулювань.
  • Актуальний дизайн. Всі деталі одного кольору, петлі та опори фурнітури GU знаходяться на єдиному рівні зі стулкою.
  • Безпека. У стані відкиду ножиці мають підвищену безпеку.
  • Стійкість до зламу. Протизламна фурнітура GU вважається найкращою по показниках надійності та стійкості до зламу.

G-U – німецький виробник фурнітури

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон