Фурнітура Axor

axor

Компанія AXOR – завод повного технологічного циклу виробництва фурнітури №1 в Україні. Один з найбільш прогресивних заводів фурнітурного ринку.

Вся продукція виготовляється з металу найкращих європейських марок на високотехнологічному сучасному обладнанні.

Аксор Індастрі можна сміливо назвати однією з найбільш вдалих компаній індустрії, що з’явилися на ринку в останні роки. Сьогодні її історія налічує 10 років діяльності. За ці роки компанії вдалося створити власне виробництво, підтвердити якість продукції відповідністю стандартам, а також знайти лояльних клієнтів, в обличчях тисяч домовласників.

axorВ каталозі бренду представлені 2 серії:

 1. Komfort Line K-3 – надійні та функціональні механізми за доступною ціною. Відносяться до сегменту «економ». Використовуються у всіх типах металопластикових конструкцій, а також внутрішніх дверей. Відмінна характеристика – підсилена петльова група. Завдяки їй можна використовувати важкі металопластикові системи, вага яких досягає 130 кг.
 2. Smart Line S + – найбільша функціональність і захищеність. За замовчуванням механізм оснащується мікроліфтом, механізмом блокування та протизламними компонентами. Також можлива додаткова комплектація.

Аксор – вітчизняний продукт міжнародного класу якості

Головний офіс компанії, так само, як і виробничі потужності, розташовані в місті Дніпро. Однак будучи українським брендом, Axor пропонує виключно найякісніші продукти. Вони ретельно розробляються, з врахуванням найменших побажань користувачів і особливостей експлуатації. Тому поєднують в собі приємну ціну та чудові показники надійності.

Купуючи продукцію Аксор, Ви робите вибір не тільки на користь українського виробника. Ви отримуєте досконало продумані механізми, створені саме для застосування в умовах нашої країни.

 1. Підтверджена якість. Вироби Axor пройшли сертифікацію німецького інституту IFT Rosenheim, а також відповідають вимогам ДСТУ.
 2. Власна лабораторія дозволяє цілодобово проводити тестування продукції на предмет безпеки, надійності та зручності використання.
 3. Довговічність. Тести показали, що фурнітура бренду забезпечує 30 000 циклів відкриття. Тобто, 15 років служби. Компанія настільки в цьому впевнена, що пропонує 10 років гарантії на кожен комплект.
 4. Екологічність. Бренд відповідально ставиться до впливу на навколишнє середовище. Тому мінімізував шкідливий вплив виробничих процесів, запровадивши технологію «оздоровлення» води та розумної утилізації відходів.
 5. Унікальне покриття Total Protect Technology – запатентована розробка виробника, яке захищає деталі від корозії та впливу несприятливих факторів.

5 способів поліпшити комплектацію вікна від бренду Axor

 1. Максимальна зламостійкість. Спеціальні протизламні елементи, у вигляді зламостійких цапф і спеціальних пластин, захищають від проникнення в приміщення непрошених гостей.
 2. Безпека Вашого малюка. Система «Віконна няня» блокує відкривання стулки, при цьому залишаючи можливість провітрювання та відкидання.
 3. Функція «блокування некоректного відкриття» не дозволить повернути ручку при відкритій стулці. А компенсатор провисання піднімає останню при закритті. Таким чином виключається зайве навантаження на віконні петлі, провокуюче передчасне зношування фурнітури.
 4. Мікропровітрювання. Технологія передбачає наявність кількох кроків відкриття, з діапазоном від 6 до 11 мм. Тому Ви зможете провітрювати приміщення в комфортному для Вас режимі.
 5. Система «лінива стулка» дозволяє обмежити максимальний кут відкриття, тим самим запобігаючи її закриттю при поривах вітру, або протягу.
Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон