Поради зі встановлення та вибору пластикових вікон

Головна > Статті > Переваги пластикових вікон

03.05.2019 в 20:35

seriya_elit_brilliantРано чи пізно кожен власник заміського будиночка або квартири в межах міста, замислюється про засклення своєї веранди, літньої кухні, балкону або, взагалі, про повну зміну старого скла на нове, більш сучасне.

В першу чергу, вікна повинні виконувати свої базові функції, незалежно від їх різновиду. Тобто наповнювати кімнату природним освітленням та утримувати накопичене тепло всередині. Переваги пластикових вікон саме в цьому й полягають. А все завдяки їхній повній герметичності. Однак це можна назвати й недоліком тому, що відсутня мікроциркуляція повітря. Отже, варто добре обміркувати, де можна встановити «глухе» вікно, а де зі стулками.

У другу чергу. подбайте про гармонійне поєднання нових вікон із загальним стильовим рішенням приміщення. На щастя ми можемо запропонувати великий асортимент кольорової гами та стилістики в якій виконане вікно.

У третю чергу, безпосередньо перед покупкою вікон, слід ретельно оглянути фурнітуру. Всі ручки і петлі повинні коректно функціонувати, плавно, але не сильно туго, закриватися без скрипів і перекосів. Вони мають виконуватись з міцного сплаву, стійкого до корозії. Коректна робота фурнітури свідчить про правильну зборку та про професіоналізм того, хто збирав вікно. Якщо при огляді ви виявили дефект, то сміливо вимагайте заміну, навіть найменше відхилення в функціоналі дуже скоро виллється у велику проблему.

Калькулятор вартості склінняВиклик замірника

Основні переваги пластикових вікон

А тепер давайте детальніше розглянемо всі переваги пластикових вікон:

  1. Вікно виготовляється з якісного пластику, який екологічно чистий та більш простий в експлуатації, в порівнянні з деревиною. Конструкції володіють надзвичайною стійкістю до будь-яких погодних примх і не вигорають від тривалого впливу сонячних променів.
  2. Вікна не потребують спеціального догляду, на відміну від вікон з природної сировини. Правильно встановлені конструкції потрібно лише періодично мити.
  3. ПВХ вікно довгий термін зберігає свій естетичний вигляд. Можна підібрати вікна, які за кольором ідеально підійдуть до оформлення фасаду будівлі, а за функціоналом чудово доповнять інтер’єр кімнати.
  4. Пластик неймовірно пожежостійкий і має найменшу імовірність загоряння, чого не скажеш про деревину.
  5. Остання та, мабуть, найголовніша перевага – це доступна ціна, яка вивела ПВХ вікна в бюджетний сегмент.

Перерахувавши всі переваги пластикових вікон можна резюмувати, що вони досить практичні, пожежостійкі, екологічно чисті, доступні будь-якому покупцеві та ідеально справляються зі своїм безпосереднім завданням.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон