Трьохмірна та двохмірна візуалізація проектів скління

Головна > 2D і 3D візуалізація

27.05.2018 в 10:53

3D візуалізація скління

3D візуалізація – це графічна демонстрація майбутнього скління будинку. Дозволяє в максимально повному варіанті переглянути інформацію і при бажанні виправити деякі неточності. Як правило, включає в себе не тільки зовнішній вигляд замовлення, але і чисто технічні деталі. Це тривимірне зображення об’єкта, з ефектом присутності, що дає можливість побачити повністю всі деталі.

Приклади наших робіт по склінню в 3D:

3d-nestandart-10 3d-nestandart-9 3d-nestandart-8 3d-nestandart-7 3d-nestandart (4) 3d-nestandart (3) 3d-nestandart (2) 3d-nestandart (1b) 3d-nestandart (1a) 3d-nestandart (1)

 

Замовити 3D візуалізацію вікон

 

Найбільш часто використовується програмне забезпечення AutoCAD. Це спеціалізований софт для автоматизації процесу проектування, що надає широкі можливості 2D і 3D моделювання. Плюс, програма передбачає присутність гнучких інструментів для створення проектної документації. AutoCAD – це світовий лідер в області моделювання, що забезпечує найбільш продуктивну роботу над будь-яким проектом. Саме тому він користується популярністю в колі архітекторів, дизайнерів та інженерів.

2D візуалізація вікон

2D візуалізація – це колаж із реалістичним зображенням. На фото буде проект вікна з різних ракурсів з усіма дрібними деталями. Ви зможете детально все переглянути і якщо потрібно змінити.

Замовити 2D візуалізацію вікон

Приклади нестандартних конструкцій

2D та 3D візуалізація нестандартних вікон - 1 2D та 3D візуалізація нестандартних вікон - 2 2D та 3D візуалізація нестандартних вікон - 3 2D та 3D візуалізація нестандартних вікон - 4 2D та 3D візуалізація нестандартних вікон - 5 2D та 3D візуалізація нестандартних вікон - 6 2D та 3D візуалізація нестандартних вікон - 7 2D та 3D візуалізація нестандартних вікон - 8 2D та 3D візуалізація нестандартних вікон - 9 2D та 3D візуалізація нестандартних вікон - 10 2D та 3D візуалізація нестандартних вікон - 11 2D та 3D візуалізація нестандартних вікон - 12 2D та 3D візуалізація нестандартних вікон - 13 2D та 3D візуалізація нестандартних вікон - 14 2D та 3D візуалізація нестандартних вікон - 15 2D та 3D візуалізація нестандартних вікон - 16

Хочете, щоб при прорахунку Вам показали не тільки технічні розрахунки, але і візуалізацію проекту скління? Тоді відвідайте будь-який з наших офісів! Наш фахівець запропонує Вам краще рішення по склінню і покаже, як буде виглядати Ваш будинок по завершенню проекту.

Калькулятор вартості склінняВиклик замірника

 

При прорахунку розмірів і габаритів ПВХ конструкцій віконні компанії завжди використовують сучасне програмне забезпечення. Але навіть спеціалізованість софта не дозволяє візуалізувати складні об’єкти. Наприклад, вікно, яке складається більш ніж з трьох елементів. При відсутності наочності, процес підбору варіанту скління частково ведеться наосліп, що погано позначається на всій роботі.

Чи помічали Ви, що в комерційних пропозиціях, які надають віконні компанії, немає визуалізованого уявлення конструкцій в готовому, зібраному вигляді? У документі вказуються тільки технічні параметри, розміри і ціна комплектуючих. Але зображення нових вікон на фасаді Вашого будинку немає.

Таким чином, відсутнє бачення цілісної картини. А це може провокувати допущення помилок, або прорахунків за габаритами і компонуванні конструкцій.

Ми вирішили виправити цю ситуацію і запропонувати Вам наочне представлення проекту скління. Наша компанія пропонує послуги 2D і 3D візуалізації вікон. При підборі конструкцій наші фахівці не обмежуються використанням звичного програмного забезпечення для калькуляції вартості конструкцій. Крім іншого, вони працюють в професійних архітектурних програмах.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон