Як правильно заміряти і встановити москітну сітку?

Головна > Москітні сітки > Замір та монтаж москітних сіток

31.08.2022 в 00:01

Заміряти москітну сітку на Ваше вікно або двері набагато простіше, ніж здається. Досить мати при собі звичайну рулетку і кілька хвилин вільного часу.

Представляємо Вам покрокову інструкцію для правильного виміру різних видів антимоскітних сіток.

Як правильно зробити замір внутрішньопроємной москітної (Анвіс) сітки на пластикове вікно

 • Відкрийте стулку вікна, в яке буде встановлюватися сітка.
 • Візьміть рулетку і проведіть замір світлового проєму від крайньої до крайньої точки в трьох різних місцях – вгорі проєму, внизу і посередині. У замовленні вказуйте менший розмір. У 95% випадків крайньою точкою виступає ущільнювальна гумка, саме від неї і слід вимірювати. Якщо ж гумка втоплена і не виступає над профілем, можна вимірювати і від профілю.
Как замерять москитную сетку 11
Как замерять москитную сетку 1
Замер москитной сетки -ширина 1
Замер москитной сетки на пластиковое окно 1
Как замерять сетку на окно
 • За таким же принципом робимо замір висоти: вимірюємо три рази і вибираємо менший.

Ваш замір внутрішньопроємної рамочної сітки готовий!

Важливо: Завжди пишіть в замовленні точний розмір в міліметрах. Ні в якому разі не заокруглюйте числа! Технічні допуски виконуються на виробництві.

Важливо: Не використовуйте ганчіркові ткацькі метри! Вони дають значну похибку при проведенні виміру (відсутній 0 і розтягуються).

Використовуйте рулетки зі сталевою стрічкою.

Подивіться відео виміру вікна для москітних сіток

Як правильно встановити москітну сітку на пластикове вікно

Закріпити сітку на пластикове вікно не складніше, ніж зробити замір. З цим впорається будь-яка людина і без допомоги майстра.

Внутрішньопроємні сітки мають спеціальні поворотні z-подібні кріплення. Досить взяти сітку за бічні ручки і занести її за отвір вікна, притягнути до себе сітку, щоб вона зайшла в отвір. Далі за допомогою повороту кріплень сітка фіксується по всьому периметру отвору. Ось і все, справу зроблено.

Як правильно зробити замір зовнішньої москітної сітки для дерев’яного вікна

Особливість сіток накладного типу полягає в тому, що встановлюється вона з зовнішньої сторони рами за допомогою спеціальних пластмасових кутиків-кишеньок. Кишеньки прикріплюються до рами вікна стаціонарно, а сітку можна в них поставити або зняти.

Щоб правильно заміряти таку сітку, дотримуйтесь інструкції:

   1. Заміряйте світловий проєм вікна і додайте по 2-3 см для кожної сторони. В результаті вийде + 4-5 см по висоті і + 4-5 см по ширині. Таким чином, ви визначите реальний габаритний розмір майбутньої сітки.
   2. Переконайтеся в наявності вільного простору для кріплень куточків із зовнішнього боку Вашого вікна. Повинно бути не менше 1,5 см від профілю сітки до краю профілю вікна або стіни.
   3. Врахуйте особливості Вашого вікна. Наприклад, не повинно бути виступів, вікно повинно відкриватися всередину приміщення. Якщо відлив прикріплений до профілю вікна, то він не повинен заважати кріпленню сітки.

Як правильно встановити зовнішню москітну сітку

Наявність у сітки спеціальних пластикових кутиків говорить про те, що кріпитися вона буде з зовнішньої сторони вікна. Але монтаж можна повністю здійснити зсередини приміщення, що дуже зручно в багатоповерхових будинках.

   1. Насамперед слід підготувати вікно до установки. Для цього потрібно приміряти сітку до вікна і зафіксувати місця, де необхідно прикріпити кутики. Сітка повинна повністю увійти в верхні кишені і в цьому положенні вільно входити-виходити з нижніх кишень.
   2. Змонтуйте кишеньки. Оптимально прикріпити їх на саморізи.
   3. Візьміть сітку за спеціальні ручки, виведіть її назовні. Вставте сітку в верхні кишені, притягну до профілю вікна. Далі, якщо опустити сітку вниз, вона повинна зайти в нижні кишеньки, залишаючись зафіксованої верхніми.

Ви завжди зможете легко поставити або зняти накладну москітну сітку. Кутики-кишеньки при цьому завжди залишаються змонтованими на вікні.

Важливо: Цей спосіб кріплення виявиться для непідготовленої людини складним і не завжди вийде зробити це самостійно. Якщо ж вікно знаходиться на високому поверсі, то ми рекомендуємо скористатися послугами майстрів і не ризикувати своїм здоров’ям.

Як правильно заміряти і змонтувати антимоскітну сітку на алюмінієве вікно

На алюмінієві системи підходять сітки Reynaers (Рейнарс), це найбільш сучасні і технологічні сітки. Вони вимагають професійного виміру і монтажу в силу специфічності алюмінієвих систем і способів монтажу.

Для попереднього прорахунку Ви можете просто виміряти ширину і висоту отвору відкритої стулки, адже саме там буде стояти сітка.

Як правильно зробити замір дверної москітної сітки

Найпоширенішим видом дверних сіток є дверна сітка на петлях. Варто пам’ятати про те, що встановлюватися така сітка буде на зовнішній стороні рами дверей (якщо вони відкриваються всередину приміщення, то сітка буде відкриватися назовні і навпаки).

Зробити замір для дверної сітки не складе для Вас ніяких труднощів, адже вам знадобитися лише звичайна металева рулетка:

   1. Проведіть замір від гумки до гумки (світлового проєму). Внаслідок великих розмірів сітки, наполегливо рекомендуємо вимірювати ширину в трьох різних місцях: внизу, посередині і вгорі.
   2. До меншого з трьох розмірів ширини і висоти додайте 3-4 см.
   3. Переконайтеся, що запас до стіни по ширині складає як мінімум 2 см. Це місце необхідно для розташування петель. Також переконайтеся, що достатньо місця внизу і вгорі.
   4. Якщо Ви хочете встановити перегородку (імпост) для зміцнення конструкції сітки, то також вкажіть необхідну відстань від нижнього краю сітки.

Важливо: Щоб уникнути наявність щілин, ще раз перевірте, щоб сітка на двері на пару сантиметрів по ширині і висоті накладалася на дверний профіль.

Як правильно встановити дверну сітку

Дверна сітка завжди встановлюється на петлі з боку, протилежного до відкриванню дверей.

  1. Для початку, приміряйте сітку на двері, куди вона буде встановлена. Позначте місце для монтажу петель на рамі сітки і на рамі дверей.
  2. Прикріпіть нижні половини петель за допомогою саморізів до рами дверей. Далі на відповідній висоті прикріпіть другі половинки петель на раму сітки.
  3. Магніти або защіпка, металеві пластини і ручка прикріплюються таким же чином.
  4. Встановіть сітку на петлі — справу зроблено!
Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор сіток Калькулятор сіток