Сітки для балконних дверей

Головна > Москітні сітки > Сітки для балконних дверей

04.09.2018 в 21:29

В період літньої спеки ми часто залишаємо балконні двері відкритими, щоб провітрити. Але щоб уникнути напливу настирливих комах необхідно подбати про захист будинку, і тут на допомогу прийде дверна москітна сітка. У цій статті ми розповімо Вам про переваги сітки для балконних дверей і допоможемо зробити правильний вибір.

З чого вона зроблена?

Для початку з’ясуємо, з чого ж складається сама конструкція:

 • – профіль рами;
 • – сітка зі скловолокна з маленькими комірками;
 • – дві або три петлі;
 • – шнур для кріплення;
 • – дві ручки;
 • – засувка або магніти.

Класичним видом москітних сіток є розпашна. Одним боком в отворі вона кріпиться на петлях, а на іншій стороні знаходяться магніти або засувка. Для полегшення експлуатації на сітці є ручка.

Важливо: На жаль, ручка на москітну сітку може зламатися, однак не варто засмучуватися. Вона легко замінюється на нову, вартість якої не вдарить по Вашим кишеням.

Сітка за замовчуванням укріплена за допомогою спеціального ребра жорсткості (імпост). При бажанні можна зробити сітку і без нього, якщо конструкція невеликих розмірів. Або ж навпаки, для надійності на москітні сітки великого розміру можна встановити 2 імпоста. При правильному вимірі імпост буде перебувати на одному рівні висоти з підвіконням. Він не тільки зробить конструкцію більш надійною, але і стане непоганим доповненням до дизайну.

Як бути, якщо в будинку є домашній вихованець?

Якщо ви переживаєте і за безпеку свого улюбленця, і за цілісність сітки, то рекомендуємо Вам замовити посилений варіант “Антикішка”. Полотно цієї сітки виготовляється з нержавіючої сталі і здатне витримати кігті тварин.

Яка користь від москітної сітки на балконних дверей

Наявність антимоскітної сітки на балконних дверях позбавить вас необхідності купувати різні фумігатори, клейкі стрічки та інші хімічні засоби, щоб захиститися від комах. Більш того, малий розмір комірок сітки здатний запобігти попаданню в будинок тополиного пуху. Ви можете заощадити, встановивши всього одну сітку на балконні двері замість декількох на кожне вікно балкона.

Переваги:

 • – Тривалий термін служби;
 • – Простота в експлуатації — ви завжди можете без зусиль зняти сітку з петель і також легко поставити її на місце;
 • – Компактність, яка дозволяє без зусиль зберігати її взимку в затишному місці;
 • – За замовчуванням на вибір пропонуються два кольори: білий і темно-коричневий. Однак Ви можете замовити у нас фарбування профілю в будь-який бажаний відтінок, щоб він вписався в дизайн інтер’єру;
 • – Сітку можна легко зняти і помити водою з милом;
 • – Зміцнення за допомогою імпоста входить у вартість замовлення;

Для виміру і монтажу сітки на балконні двері можна скористатися послугами майстра, однак при бажанні це можна зробити і самостійно. У наших спеціальних статтях Ви можете ознайомитися з покроковою інструкцією по самостійній установці та заміру москітних сіток.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор сіток Калькулятор сіток