Ремонт москітної сітки

Головна > Москітні сітки > Ремонт москітних сіток

30.08.2022 в 22:56

Заміна полотна. Рама залишається, тоді як полотно завжди замінюється повністю, навіть якщо пошкоджена лише невелика його частина. При цьому вартість такого ремонту зазвичай не перевищує 50% від вартості нової сітки. Це значна економія!

Заміна ручок. Зламані ручки повністю замінюються на нові. Витрати на такий ремонт мінімальні, адже ручки недорогі, а по часу займає лише декілька хвилин.

Ремонт Z кріплень. Якщо в москітній сітці для пластикового вікна розхиталися кріплення, майстер може їх “підтягнути” або зафіксувати на закльопкі, щоб зачепи міцніше тримали сітку в проємі. При необхідності можна добавити ще кріплень або замінити існуючі на нові. Зверніть увагу, що, якщо забрати з алюмінієвої рами сітки зламані кріплення, то на ній залишаться отвори.

Як відремонтувати москітну сітку?

Зателефонуйте та проконсультуйтесь з менеджером. В більшості випадків Вам достатньо принести сітку в центральний офіс Фабрики Комфорту, де спеціалісти оцінять стан сітки і ремонтопридатність та зорієнтують по вартості. Залежно від завантаженості цеху ремонт сітки може бути завершений в той самий день або на наступний.

Якщо пошкоджена і рама і полотно антимоскітної сітки, то вона ремонту не підлягає, необхідно виготовити нову сітку.

Перелік послуг по ремонту або заміні москітної сітки

Вартість

Заміна пластикових з’єднувальних кутників (4 шт), сіточного полотна, ущільнюючого джгута, Z кріплень (4шт) і ручок (2шт)

200 грн/сітка

Заміна пластикових з’єднувальних кутників (4 шт) і сіточного полотна.

150 грн/сітка

Заміна сіточного полотна і ущільнюючого джгута.

150 грн/сітка

Заміна сіточного полотна

120 грн/сітка

Заміна Z кріплень (4шт) і ручок (2шт)

120 грн/сітка

Заміна Z кріплень (4шт) з фіксацією на заклепку

120 грн/сітка

Заміна пластикових з’єднувальних кутників (4 шт), сіточного полотна, ущільнюючого джгута

200 грн/сітка

Заміна сіточного полотна, ущільнюючого джгута і ручок (2шт)

190 грн/сітка

Замовити консультацію з ремонту москітної сітки

Яким чином може пошкодитись москітна сітка?

remont-setok (1)
remont-setok (2)
remont-setok (3)
remont-setok (4)
remont-setok (5)
remont-setok (6)
remont-setok (7)
remont-setok (8)
remont-setok (9)
remont-setok (10)
remont-setok (11)
remont-setok (12)

Фабрика Комфорту зібрала найчастіші випадки звернень по ремонту сіток. Наші поради допоможуть Вам уникнути неприємностей в майбутньому. Москітна сітка буде служити багато років, якщо доглядати за нею належним чином.

  • Найчастіший вид ремонту москітної сітки — це заміна полотна. Існує багато причин пошкоджень полотна. Наприклад, домашні тварини часто рвуть його. Особливо кішки люблять точити кігті об сітку, і від цього вона рветься. Також поширена причина — вуличні птахи. В дрібних комірках полотна інколи застрягають комашки. Птахи, полюючи за цими комашками, сідають на сітку і своїми кігтями і клювом можуть порвати полотно сітки. Найчастіше це трапляється в багатоповерхових будинках. Щоб уникнути даної проблеми, Фабрика Комфорту рекомендує взяти сітку “Антикішка” з полотна із нержавійки, яка стійка до кігтів кішок і птахів.
  • Сітку можуть випадково зламати при необережному транспортуванні чи зберіганні. Також якщо застосовувати силу до сітки, наприклад, при монтажі, її можна зламати. Подивіться відео-інструкцію щодо монтажу і слідуйте цим порадам.
  • Якщо не знімати сітку нас зимову пору року і залишати її на вікні, то волога на полотні може замерзнути і порвати його. Знімайте сітки на зиму і зберігайте в приміщенні.
  • Неправильно змонтована сітка може з часом перекривитись. Це стосується в першу чергу сіток на балконні двері, які встановлюються на петлі. Наприклад, якщо не витримати вертикаль в установці петель, то сітка буде “провисати” і пізніше може покривитись. Такі сітки не завжди підлягають ремонту, тому краще довірте монтаж професіоналу.
remont-setok-2 (1)
remont-setok-2 (2)
remont-setok-2 (3)
remont-setok-2 (4)
remont-setok-2 (5)
remont-setok-2 (6)
Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор сіток Калькулятор сіток