Москітні сітки Пліссе

Головна > Москітні сітки > Москітні сітки Пліссе

04.09.2018 в 21:40

Москітна сітка Плісе являється зручною зсувною конструкцією, яка дозволяє захистити приміщення від комах. Сучасну розробку вже оцінили споживачі в 30 країнах. Це відмінний варіант для облаштування відкритих просторів на заміських ділянках – веранди, альтанки, тераси, балкона, лоджії. Система також підійде для оформлення критих басейнів, великих вхідних груп.

Конструкція з плісированим сітчастим полотном легко складається і розкладається за принципом «гармошки». Підходить для монтажу в великі отвори, в тому числі дверні. Москітну сітку плісе можна відкрити і закрити одним рухом руки, при цьому вона може бути встановлена як горизонтально, так і вертикально. Міцна фурнітура забезпечує надійність роботи та зручність експлуатації.

Особливості конструкції москітної сітки плісе

Москітні сітки плісе мають такі відмінні характеристики:

  • різноманітна кольорова гамма профілю рами з алюмінію – можливість фарбування по системі RAL;
  • різні кольори сіткового полотна – підходить для будь-яких інтер’єрів і приміщень;
  • універсальність – підходить для пластикових, дерев’яних, алюмінієвих вікон і дверей будь-якої конструкції, в тому числі для балконних дверей і мансардних вікон;
  • надійність – стійкість до кліматичних впливів, перепадів температур, тривалий термін служби виробів;
  • мінімальний догляд – проста очищення за допомогою пилососа з насадкою у вигляді щітки або вологої губки.

Москітні сітки плісе не потрібно знімати на зимовий період і шукати місце для їх зберігання. Вони не заважають закривати та відкривати вікна, двері, а також гармонійно вписуються в інтер’єр. У цьому полягає їх головна відмінність від звичайних моделей.


Сітка також економить простір в приміщенні – вона відкривається в площині отвору, відсуваючись в бік і не вимагаюсь наявності додаткового місця. Для того щоб вийти потрібно відсунути її на невелику відстань, а потім засунути назад. Одностулкові моделі закриваються в одну зі сторін, а двостулкові – в центрі. Розсувний принцип роботи дає можливість швидко відкривати, складати сітку, а також тримати її в напіввідкритому вигляді.

Полотно виготовляється зі скловолокна або поліефірних ниток. Воно може мати такі додаткові функції як антипил і світловідбивання. Сітка плісе надійно захищає від потрапляння в приміщення комах та тополиного пуху.

Виготовлення сітки плісе

Сьогодні можна замовити виготовлення конструкції потрібного розміру для нестандартного або широкого отвору. Такі сітки добре вписуються в обстановку приміщень і не порушують дизайнерську задумку. Ви можете вибрати відповідний інтер’єру відтінок для рами. Серед доступних кольорів є імітація фактури натурального дерева і полотно в тон. Декорований профіль прекрасно підійде для дерев’яних будівель і заміських котеджів.


На металевий каркас натягується сіткове полотно, але не закріплюється занадто щільно. Воно переміщається по направляючих всередині рами, таким чином відкриваючи й закриваючи отвір. У відкритому вигляді утворюються складки. Конструкція може мати нижню направляючу або виготовлятися без неї. Для мансардних вікон використовують сітки з двома направляючими.

Москітні плісировані сітки мають такі переваги:

  • виготовлення за індивідуальними розмірами;
  • в зимовий період сітка ховається в касету;
  • висока гнучкість сітки і неспроможність м’ятися;
  • довговічність і зносостійкість конструкції;
  • швидкі терміни доставки і установки.

При правильній експлуатації термін служби москітної сітки майже не обмежений. У разі виходу з ладу сіткового полотна, його можна замінити на інше.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор сіток Калькулятор сіток