Головна > Квартиры > Трьохкімнатні

Калькулятор

Дізнайтеся вартість скління квартири прямо зараз

Розрахуйте самостійно:

Розрахувати

Або

Відправте нам дані для більш точного прорахунку:

Надіслати

Вікна в квартиру 78,03 м.кв. – 4 вікна

Ціна монтажу: 3620 грн

Ціна вікон: 657

kvartira14-ukr

Вікна

Rehau

Скління пластиковими вікнами Rehau трикімнатної квартири в Києві (Осокорки). Площа встановлених вікон 12,07 м.кв. При виготовленні даного замовлення були враховані побажання замовника і встановлені ручки німецького виробника «Hoppe Atlanta» з замком. Дані ручки забезпечують надійність і безпеку. На нашому сайті Ви зможете прорахувати ціну на цікаву для Вас комплектацію, а зателефонувавши до нас Ви отримаєте вичерпну відповідь на поставлені питання.

Вікна в квартиру 103 м.кв. – 4 вікна,1 балконні двері

Ціна монтажу: 3360 грн

Ціна вікон: 705

kvartira9-ukr

Балконні двері

Вікна

Rehau

Проект скління металопластиковими вікнами трикімнатної квартири, загальною площею 103 м.кв. При монтажі вікон використовувалася гідроізоляційна стрічка Soudal. Менеджери нашої компанії підберуть оптимальний варіант монтажу з урахуванням всіх вимог і побажань замовника.

Вікна в квартиру 71,83 м.кв. – 4 вікна,1 балконні двері

Ціна монтажу: 2840 грн

Ціна вікон: 576

kvartira-2-ukr

Балконні двері

Вікна

Rehau

Скління європейським профілем Rehau трикімнатної квартири загальною площею 71.83 м. Кв. Площа скління становить 10,53 м.кв. На нашому сайті Ви зможете більш детально ознайомитися із запропонованою нами комплектацією вікон і скориставшись зручним калькулятором дізнатися вартість Вашого замовлення. У розрахунковій документації приведена вартість стандартного монтажу, і монтажу з використанням гідро-пароізоляційних стрічок.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон