Головна > Квартиры > Двокімнатні

Калькулятор

Дізнайтеся вартість скління квартири прямо зараз

Розрахуйте самостійно:

Розрахувати

Або

Відправте нам дані для більш точного прорахунку:

Надіслати

Вікна в квартиру 64,72 м.кв. – 3 вікна, 1 балконні двері

Ціна монтажу: 2 520 грн

Ціна вікон: 497

kvartira12-ukr

Балконні двері

Вікна

Rehau

Скління металопластиковими вікнами двокімнатної квартири загальною площею 64,72 м.кв. Площа скління становить 8,70 м. кв. Скління виконане з використанням німецького профілю Rehau. Вікна виготовлені на сучасному європейському обладнанні з чітким дотриманням всіх технологічних процесів і норм. Скориставшись зручним калькулятором на нашому сайті, Ви маєте можливість самостійно здійснити розрахунок конструкцій в різних комплектаціях і цінових сегментах. Наші фахівці проконсультують Вас і допоможуть заощадити час і кошти.

Вікна в квартиру 85,36 м.кв. – 3 вікна,1 балконні двері

Ціна монтажу: 2 610 грн

Ціна вікон: 595

kvartira8-ukr

Балконні двері

Вікна

Rehau

Нами представлений проект скління ПВХ конструкціями двокімнатної квартири загальною площею 85,36 ​​м.кв. Площа скління становить 9,67 м.кв. На сторінці об’єкта представлені ціни на популярні профільні системи і комплектуючі. Ви можете скористатися зручним калькулятором на нашому сайті і прорахувати додаткові варіанти. Конструкторський відділ нашої компанії запропонує оптимальний варіант скління металопластиковими вікнами вашої квартири, з урахуванням всіх вимог і побажань. Чекаємо Вас.

Вікна в квартиру 63,29 м.кв. – 5 вікон, 1 балконні двері

Ціна монтажу: 2 960 грн

Ціна вікон: 639

kvartira-5-ukr

Балконні двері

Вікна

Rehau

Пластикові вікна для двокімнатної квартири, загальною площею 63,29 м.кв. Відмінною особливістю даного проекту, є вікно, що складається з двох окремих металопластикових конструкцій, з’єднаних між собою під кутом 90 градусів. Вікна виготовлені з німецького профілю Rehau, відрізняються від інших профільних систем представлених на віконному ринку своєю неперевершеною якістю, довговічністю, простотою догляду та обслуговування. Чекаємо Вас.

Вікна в квартиру 54,27 м.кв. – 3 вікна,1 балконні двері

Ціна монтажу: 2 320 грн

Ціна вікон: 463

Балконні двері

Вікна

Rehau

Проект скління двокімнатної квартири загальною площею 54,27 м.кв. з площею скління 8,58 м.кв. При переході на сторінку об’єкта, Ви докладніше зможете ознайомитися з цінами та вибрати оптимальну комплектацію вашого замовлення. Звернувшись в нашу компанію, Ви зберігаєте час та заощаджуєте гроші. Чекаємо Ваших пропозицій.

Вікна в квартиру 52,84 м2 – 3 вікна +1 балконні двері

Ціна монтажу: 2 300 грн

Ціна вікон: 416

kvartira-1-ukr

Балконні двері

Вікна

Rehau

Проект скління металопластиковими вікнами двокімнатної квартири загальною площею 52,84 м.кв. Площа скління 8,58 м. Кв., 3 вікна + 1 балконні двері, виготовлені з німецького профілю Rehau і фурнітури компанії GU (Німеччина). Квартира розрахована на комфортне проживання сім’ї з 2-3 чоловік. Менеджери компанії з радістю проконсультують Вас по всім питанням. Звертайтесь!

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон