Головна > Квартиры > Однокімнатні

Калькулятор

Дізнайтеся вартість скління квартири прямо зараз

Розрахуйте самостійно:

Розрахувати

Або

Відправте нам дані для більш точного прорахунку:

Надіслати

Вікна в квартиру 45,31 м.кв. – 2 вікна, 1 балконні двері

Ціна монтажу: 1 545 грн

Ціна вікон: 343

kvartira-10-ukr

Балконні двері

Вікна

Rehau

Проект скління металопластиковими вікнами однокімнатної квартири загальною площею 45.31 м. Кв. Площа скління становить 5,72 м.кв. Вікна виготовлені на обладнанні німецької фірми Elumatec і Sturz з використанням передових технологій віконного ринку. Технічний нагляд і супровід здійснюється провідними фахівцями від німецького концерну Rehau. При переході на сторінку об’єкта, Ви маєте можливість ознайомитися з цінами на найбільш популярні комплектації вікон. Менеджери нашої компанії проконсультують Вас і підберуть оптимальний варіант ціни і якості. Звертайтеся!

Вікна в квартиру 46,97 м.кв. – 2 вікна,1 балконні двері

Ціна монтажу: 1 550 грн

Ціна вікон: 373

kvartira-6-ukrv0

Балконні двері

Вікна

Rehau

Скління металопластиковими вікнами однокімнатної квартири загальною площею 46,97 м.кв. На сторінці об’єкта можна ознайомитися з цінами на популярні профільні системи REHAU, параметрами і технічними характеристиками. У розрахунковій документації представлені дві вартості монтажних робіт, а саме: з урахуванням паро і гідроізоляційних стрічок і без них. Конструктори нашої компанії з радістю дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять Вас. Звертайтесь!

Вікна в квартиру 36,27 м.кв. – 2 вікна,1 балконні двері

Ціна монтажу: 1800 грн

Ціна вікон: 345

kvartira-3-ukr

Балконні двері

Вікна

Rehau

Скління ПВХ конструкціями однокімнатної квартири загальною площею 36,27 м.кв. На нашому сайті представлені варіанти скління в таких профільних ПВХ системах: Rehau ED 70 з монтажною глибиною 70 мм., Rehau SYNEGO з монтажною глибиною 80 мм., Rehau Geneo з монтажною глибиною 86 мм. У нас Ви зможете не тільки купити вікна, але і замовити послугу монтажу по ДСТУ. Раді допомогти Вам в оптимальному виборі конструкцій.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон