Калькулятор

Дізнайтеся вартість скління котеджу прямо зараз

Розрахуйте самостійно:

Розрахувати

Або

Відправте нам дані для більш точного прорахунку:

Надіслати

Вікна в котедж 126,95 м2 – 20 вікон, 2 дверей

Ціна монтажу: 12 050 грн

Ціна вікон: 4 368 євро

12-60

Вхідні двері

Вікна

Rehau

Проект скління заміського будинку, загальною площею 126,95 м. Кв. При склінні даного котеджу використовувалися металопластикові вікна виготовлені з німецького профілю Rehau. На сторінці об’єкта наведено ціни на популярні комплектації німецьких вікон в різних профільних системах. У розрахункової документації вартість монтажу вказана без використання паро-гідроізоляційних стрічок. Технічні фахівці нашої компанії підберуть оптимальний варіант скління, що дозволить значно зменшити бюджет Вашої покупки.

Вікна в котедж 200 м2-23 вікна,1 двері

Ціна монтажу: 11 000 грн.

Ціна вікон: 3 884 євро

52-75

Вхідні двері

Вікна

REHAU

Прорахунок вартості скління заміського котеджа житловою площею 200 м.кв. Перейдіть  на сторінку котеджа і Ви зможете ознайомитись з цінами на різні варіанти скління. Вашій увазі запропоновані зручні схематичні зображення конфігурацій вікон по кожному фасаду. Скористайтесь зручним калькулятором. Через форму завантаження документів Ви зможете відправити нам свій проект і в самі стислі терміни отримати декілька варіантів комерційної пропозиції. Ми підберемо оптимальний варіант співвідношення ціни, якості та енергоефективності. Звертайтесь! 

Скління дачного будинку – 8 вікон, 2 дверей

Ціна монтажу: 5 500 грн.

Ціна вікон: 1 937 євро

51-50 окна для коттеджа

Вхідні двері

Окна

Rehau

  Каталог скління котеджа загальною площею 103 м.кв. Кількість вікон-8 шт, кількість дверей-2шт. Ціни на самі актуальні варіанти профільних систем REHAU. Наведена вартість класичного монтажу без використання паро, гідроізоляційних плівок. Порівняння цін і варіантів скління.                                                  

Скління будинку 68 м2 – 11 вікон, 1 двері

Ціна монтажу: 3 100 грн.

Ціна вікон: 1 440 євро

54-56 окна в коттедж

Вхідні двері

Вікна

Rehau

Вікна для котеджу загальною площею 68 м.кв. і площею скління 12 м.кв. Прораховані 4 варіанта установки 11 вікон та 1 дверей  в ПВХ профілі REHAU. Проект прорахований з австрійською фурнітурою MACO і двохкамерним енергозберігаючим склопакетом 32 мм. Ціна монтажа вказана  за стандартний варіант установки (без використання паро та гідроізоляційних плівок).

Скління будинку 190 м2. 18 вікон, 1 двері REHAU.

Ціна монтажу: 10 250 грн.

Ціна вікон: 2 630 €

37-59 окна в коттедж киев

Вхідні двері

Вікна

REHAU

Проект скління заміського котеджа площею 190 м.кв. був виконаний для архітектурного бюро Стройком. Вам буде цікаво ознайомитись з порівняльним ціновим аналізом різноманітних варіантів профільних систем REHAU. Відправте нам через форму завантаження файлів свій проект і ми з радістю запропонуємо Вам декілька варіантів конфігурації майбутніх вікон.  Наші консультації оперативні і абсолютно безкоштовні. Будемо раді допомогти!

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон