Догляд за пластиковими вікнами

Головна > Статті > Догляд за пластиковими вікнами

03.05.2019 в 20:35

Під час використання пластикових вікон необхідно робити певні дії, для того щоб вони не втратили своїх практичних властивостей.

Уход за пластиковым окном

Прибирання в домашніх умовах за допомогою засобів по догляду за вікнами.

Для того щоб у вашому будинку або квартирі було світло та затишно бажано проводити догляд за пластиковими вікнами своїми руками. В процесі очищення вікон від бруду і пилу і збереження відмінного зовнішнього вигляду вам будуть потрібні сухі ганчірки і засоби, що не містять елементи, які драпають і кислоту, наприклад мильний розчин. Отримана суміш запобіжить поява розлучень на стеклах в процесі їх очищення. Крім усунення розлучень – цей розчин дозволяє знизити можливість появи крижаного нальоту в зимову пору року, і збільшити довговічність їх використання. Пластикові рами найкраще протирати сухою серветкою з мікрофібри, щоб не пошкодити їх поверхню.

Догляд за пластиковими вікнами взимку і влітку має свою специфіку в залежності від рівня температури.

У зимовий час необхідно промивати від бруду віконні прорізи і скла. Для цього потрібно протерти вікна від пилу щіткою з густою м’якою щетиною, потім протерти серветкою змоченою мильним розчином. Не рекомендується використовувати сильно пінисті засоби, так як вони збільшують і ускладнюють процес очищення вікон. Після протирання мильним розчином, провести по скляній і пластмасовою поверхні чистою, м’якою і сухою серветкою, так щоб не залишилося ні води, ні розлучень. Після обробки механізм вікна потрібно перевести в режим збереження тепла, ущільнивши зіткнення стулки до основи.

У літню пору року також необхідно протирати вікна, як біля основи, так і самі скла. Однак в цьому випадку потрібно регулювати стулку в зворотному напрямку, щоб в отвір поступало повітря. Регулювати стулку в будь-якому з представлених варіантів найкраще шестигранним ключем.

Уход за фурнитурой пластикового окна

 

Правила догляду за фурнітурою пластикових вікон

Правильний і своєчасний догляд за окремими частинами пластикових вікон дозволить прослужити їм довго і з належною якістю.

У правильний догляд за рухомими частинами вікна входить мастило їх спеціальним маслом і розробка за допомогою відкриття і закриття вікна різними способами.

Крім догляду за рухомими елементами, потрібно звертати увагу на елемент, що зберігає тепло, а саме гумовий ущільнювач. У процесі збереження робочого стану його необхідно зняти і покласти в ємність з мильним розчином на кілька хвилин, а після прополоскати і витерти. Після повного очищення ущільнювач бажано протерти спеціальним розчином, надавши йому еластичність. Подібна очищення дозволить матеріалу зберегти його практичні властивості. Представлений процес необхідно повторювати при підготовці вікон до літа і зими.

Всі запропоновані поради ми рекомендуємо застосовувати не тільки в житлових приміщеннях таких, як будинок або квартира, але і на дачі, так як саме в цій будівлі вікна сильніше піддаються змінам в погодних умовах.

 

 

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон