Дизайнерські пластикові двері

Головна > Статті > Дизайнерські пластикові двері

03.05.2019 в 20:34

dizajn-plastik-dveri-sttyaПерше враження про будь-який житловий будинок, адміністративну будівлю або офіс починається з входу в нього. Тому важливою деталлю екстер’єру будь-якого приміщення є його вхідні двері. До їх якості пред’являються особливо високі вимоги, оскільки це не тільки елемент оформлення будівлі, але і в першу чергу важливий компонент системи безпеки будинку, що захищає його господарів від небажаних вторгнень.

Сьогодні на ринку представлена ​​велика кількість найрізноманітніших рішень для вхідних дверей, які відрізняються типом виконання, матеріалами і т.д. Одним з найцікавіших і актуальних варіантів серед них є пластикові двері. Свою популярність вони заслужили завдяки відмінним призначеним для користувача характеристикам. Ще одним важливим плюсом такого типу виконання є те, що у замовника з’являється можливість створити нестандартні металопластикові двері з тими характеристиками, що необхідні в конкретному випадку.

Застосування і переваги металопластикових дверей

Пластикові двері завдяки своїм високим показникам надійності, безпеки і широкому вибору дизайнерських рішень можуть використовуватися як в якості вхідних, так і міжкімнатних дверей різних типів.

Віддаючи перевагу на користь металопластикових дверей різних конфігурацій і нестандартного дизайнерського оформлення, ви можете отримати наступні переваги:

  • високий рівень стійкості до більшості видів зовнішнього негативного впливу – металопластикові двері не піддаються впливу вологи, ультрафіолетових променів, зміні температури повітря в широкому діапазоні і т.д .;
  • відмінні характеристики безпеки – завдяки використанню якісної фурнітури навіть виглядають чисто декоративними двері стануть серйозною перешкодою на шляху недоброзичливців;
  • зручність – металопластикові двері не вимагають особливого догляду, легко очищаються від більшості видів забруднення, а також володіють відмінними показниками звуко- та теплоізоляції.

Широкий простір для фантазії

Проте головною перевагою металопластикових дверей, якому вони у великій мірі і зобов’язані своєю популярністю, є максимально широкий простір для реалізації нестандартних дизайнерських рішень будь-якої складності. Дизайнери по всьому світу віддають перевагу металопластиковим дверям за можливість вибору практично будь-якої форми, розмірів і підбору безлічі комбінацій використовуваних декоративних матеріалів.

Так, при створенні нестандартних металопластикових дверей існує можливість вибору:

  • форми дверей і їх розмірів;
  • зовнішнього оформлення і фурнітури;
  • декорування склом та іншими матеріалами.

Нестандартні форми і розміри дверей

Використання металопластикових конструкцій максимально розширює можливості по створенню дверей найрізноманітніших розмірів і форм конструкції. Зокрема, крім стандартних і звичних кожному прямокутних дверей великою популярністю користуються арочні пластикові двері, незвичайна форма яких може вдало доповнити зовнішній вигляд будівлі і надати йому особливу витонченість.

Не менш важливою перевагою металопластикових дверей є можливість створення виробів потрібного для конкретного місця і розмірів.

Виробничі потужності сучасних спеціалізованих підприємств дозволяють створювати вироби в широкому габаритному діапазоні, завдяки чому замовник отримує саме ті двері, які йому потрібні.

При необхідності замість стандартної конструкції можуть використовуватися дво- або трисекційні металопластикові двері, що також вигідно з точки зору практичності та дає окремі можливості для декоративного оформлення.

Зовнішній вигляд пластикових дверей і дверної фурнітури

Пластикові двері без проблем гармонійно впишуться в оформлення інтер’єру чи екстер’єру будівлі в будь-якому стилі завдяки наявності можливості декорування їх в практично будь-якому кольорі, а також індивідуального підбору фактури. Це дозволяє поверхні виробів імітувати текстуру дерева і інших матеріалів.

При необхідності колір металопластикових дверей може бути, як класичним, так і самим нестандартним, в залежності від побажань замовника.

Верхній декоративний шар пластикових дверей може відрізнятися по фактурі і кольору з зовнішньої або внутрішньої сторони виробу, що дозволяє їм успішно гармоніювати як з інтер’єром, так і з зовнішнім виглядом будівлі.

При створенні дизайнерських металопластикових дверей використовується якісна фурнітура, широкий асортимент якої дозволяє надати виробу благородну індивідуальність. Варіантів вибору фурнітури (дверних ручок, петель і т.д.) при цьому не менше, ніж декоративного оформлення самих дверей.

Декорування склом та іншими матеріалами

Важливим компонентом декору дизайнерських металопластикових дверей є скляні елементи. Завдяки їм існує можливість створення максимально індивідуального стилю дверей. Складні металопластикові конструкції вдало поєднуються з деталями зі скла, створюючи візерунок, що змушує звернути на себе увагу.

Декорування скляних елементів – це окремий компонент оформлення дверей. Їм можна надати практично будь-який колір і рівень прозорості завдяки використанню спеціальних плівок, технологій напилення або піскоструйної обробки.

Для тих, хто переживає за надійність скляних елементів з точки зору безпеки, відмінно підійдуть варіанти металопластикових дверей зі шпросами – декоративним металевим палітуркою всередині склопакета, що підсилює його конструкцію, а також виступає як додатковий елемент декору.

Вибір нестандартних пластикових дверей

У нашому каталозі пластикових дверей ви знайдете широкий асортимент нестандартних рішень на будь-який смак, які дозволять вам реалізувати свою дизайнерську задумку будь-якої складності. Наші фахівці готові реалізувати індивідуальні запити на ваш смак в короткі терміни.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон