Чому варто купити пластикові двері?

Головна > Статті > Чому варто купити пластикові двері?

03.05.2019 в 20:33

poch-stoit-kup-plast-dveri-statyaНормальній людині властиво відповідально ставитися до безпеки себе і свого майна, а також прагнути до найбільш комфортних умов життєдіяльності. Тому до вибору такого функціонального елементу інтер’єру, як вхідні, балконні або міжкімнатні двері необхідно підходити з усією можливою увагою. Двері виконують в першу чергу функцію забезпечення безпеки приміщень, а також знаходяться в них людей, від небажаного проникнення сторонніх осіб і недоброзичливців. Крім цього, вони також грають представницьку роль, створюючи перше враження відвідувачів про те місце, в яке вони прибули.

Сьогодні на ринку дверних конструкцій представлена ​​велика кількість різноманітних варіантів різних типів, і серед них заслуженою популярністю користуються пластикові двері різних конфігурацій. Багатьох користувачів такий стан речей дивує, оскільки пластикові конструкції підсвідомо не зважають сильно надійними. Проте, саме вони вважаються одними з найбільш якісних і довговічних, чому сприяє безліч їх позитивних особливостей.

Принципова конструкція пластикових дверей

Перед тим, як приступати до докладного розбору всіх плюсів пластикових дверей, необхідно зрозуміти основні принципи їх влаштування, з яких будуть витікати всі інші переваги.

Пластикові двері будь-яких конструкцій (складні, розсувні, гармошки) виготовляються з металопластикового профілю та сталевого армування.  Принципова конструкція пластикових дверей включає в себе два основних компоненти – дверний короб і дверне полотно, що з’єднуються між собою за допомогою навісів і додаткової функціональної фурнітури.

Завдяки цій фурнітурі двері отримують можливість руху по заданих осях, а також додаткові функціональні можливості – установку на провітрювання або мікропровітрювання, фіксацію в заданому положенні, автоматичне доведення двері і т.д.

Широкі можливості для застосування

Сучасні пластикові двері активно застосовуються для облаштування приватних будинків, офісних та адміністративних установ і навіть промислових об’єктів. Вони можуть використовуватися в якості вхідних дверей, поділу міжкімнатних переходів або ж служити для обмеження доступу на балкон житлового будинку.

Також пластикові двері є кращим варіантів дверей для приміщень, в яких є підвищений рівень вологості, оскільки вони здатні без проблем протистояти волозі.

Для кожної конкретної ситуації можливо підібрати оптимальний варіант пластикових дверей, який буде служити протягом тривалого періоду часу і вдало впишеться в інтер’єр або екстер’єр приміщення.

Важливість правильного вибору пластикових дверей

Для того, щоб повною мірою скористатися всіма перевагами металопластикових дверей, необхідно звертати увагу на якість їх виготовлення. Це важливо, оскільки безліч користувачів по всьому світу мають негативне ставлення до пластикових дверей виключно через те, що придбали конструкції незадовільної якості. Для якісних металопластикових дверей характерні наступні особливості:

  1. Досить широка рама і стулка, габаритів яких досить для установки всієї необхідної дверної фурнітури (пластикових поворотних або натискних механізмів, замків і т.д.).
  2. Відповідне розмірами дверного полотна кількість петель – для дверей середніх розмірів має використовуватися не менше 3-х петель, а для конструкцій більшого розміру – навіть 4 петлі.
  3. У конструкції повинен бути присутнім алюмінієвий поріг, а не проста пластикова рама.
  4. Наявність спеціального армування, що підсилює конструкцію дверного короба.
  5. Повна комплектація необхідною дверною фурнітурою – протизламними замками, ручками і т. д.

Плюси використання пластикових дверей

Як вже було сказано, установка пластикових дверей є вигідним вкладенням коштів в переважній більшості випадків, оскільки їх конструкційні особливості мають масу виняткових переваг.

Відмінний рівень стійкості до зовнішніх негативних впливів

Першим, і, без сумніву, одним з головних переваг металопластикових дверей є їх високий рівень стійкості до різного роду негативних впливів. Пластикові двері абсолютно індиферентні до дії вологи, відмінно витримують тривале перебування під прямими сонячними променями, не змінюють своїх властивостей під час різкої зміни температури навколишнього простору.

Високий рівень безпеки

Всупереч розхожій думці про низьку безпеку вхідних пластикових дверей, вони більш надійні, ніж більшість видів стандартних вхідних дверей. Їх зламостійкість забезпечується завдяки посиленій конструкції рами, що дозволяє витримувати значні навантаження, а також складного запорного механізму, який досить проблематично вивести з ладу за короткий проміжок часу.

Ідеальна сумісність з інтер’єром та екстер’єром будь-якого типу

Пластикові двері вельми цінуються за можливість підбору будь-якого варіанту оформлення. При необхідності верхньому декоративному шару пластика можна надати практично будь-який колір і фактуру (наприклад, дерева), що робить можливості для їх застосування в дизайні максимально широкими. Також цьому сприяє можливість створювати дизайнерські нестандартні двері, які будуть привертати увагу відвідувачів своєю вираженою індивідуальністю.

Купівля пластикових дверей

Купити пластикові двері в широкому асортименті ви завжди можете, скориставшись послугами нашої компанії. Наші виробничі потужності дозволяють виробляти вироби будь-яких змін і розмірів, а також враховувати інші потреби і побажання замовника.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон