Аварійне скління вікон

Головна > Статті > Аварійне скління вікон

03.05.2019 в 20:35

Що робити, якщо у вас розбилося вікно? Головне – не панікувати. Викличте компанію з аварійного скління вікон, яка знову зробить ваш будинок безпечним і поверне склу той вигляд, який воно повинно мати.

Вам може знадобитися скористатися послугами аварійного скління по ряду причин. У ваш будинок могли вторгнутися сторонні, діти могли грати в футбол занадто близько до вікон, ви могли загубити ключі і вам довелося розбити вікно, щоб потрапити у власний будинок; сильний вітер міг стати причиною тріщин на склі, ви постраждали від вандалів і так далі. Може статися безліч випадків, через які Ви будете змушені зателефонувати в компанію, що займається терміновим склінням.

Калькулятор вартості склінняВиклик замірника

Види скла для вікон

steklopaket_top5Якщо ви викликаєте компанію з аварійного скління, не хвилюйтеся: ми зробимо Ваш будинок безпечним, заколотивши розбиті вікна, які несуть загрозу безпеці. Після цього ми обов’язково дамо необхідні поради, а також встановимо нові склопакети.

Компанії з аварійного скління при виготовленні склопакетів використовують різні види скла, наприклад, флоат-скло, високоміцне скло, сонцезахисне, багатошарове скло та вогнетривке скло.

Флоат-скло – це рівне прозоре скло, яке використовують в більшості сучасних вікон.

Високоміцне скло – це тип захисного скла, призначений для використання в критичних зонах.

Багатошарове скло(тріплекс) – це тип захисного скла, яке втримується від розпаду, у випадку розбиття.

Вогнетривке скло забезпечує підвищений рівень захисту від вогню.

Наша компанія може порадити вам, в яких будинках необхідний той чи інший тип скла, а також розповісти про прийнятні для вас варіанти.

Інші послуги з скління

montag_7Крім аварійного скління, ми можемо запропонувати додаткові послуги. Наприклад:

  • установка систем подвійного скла;
  • реставрація стулок вікна;
  • встановлення склопакетів;
  • регулювання фурнітури та заміна ущільнення;

Найкраще, що можна зробити, якщо у вас виникли проблеми з ремонтом вікон або потрібні послуги по заміні скла, встановленню склопакетів або забиванню вікон, це звернутися до фахівців нашої компанії. Для нас не існує занадто легких або складних робіт.

Виклик замірника Виклик замірника Замовити дзвінок Замовити дзвінок Калькулятор вікон Калькулятор вікон